هیچ شورش صورت گرفت در دهلی نو پس از فوریه 25, ادعای آمیت شاه در Lok سبها

توسط سرپرستان

دهلی نو: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah ابراز غم و اندوه بیش از دهلی شورش روز چهارشنبه در حالی که دفاع از پلیس دهلی نقش در حاوی خشونت است.

ضربه زدن از در مخالفت در پاسخ به بحث در دهلی خشونت در Lok سبها او گفت: “من می خواهم به جای ثبت است که پس از فوریه 25, بدون حادثه شورش صورت گرفت. شده اند وجود دارد تلاش برای politicise این شورش.”

صفحه اصلی وزیر همچنین گفت که “پریما یک خشونت به نظر می رسد از قبل برنامه ریزی شده توطئه”.

شاه در دفاع از پلیس دهلی که نقش آمده است تحت انتقاد شدید به اتهام انجام نمی دهد به اندازه کافی.

“سوال خواسته شده است در مورد آنچه که پلیس دهلی انجام شد. پلیس بر روی زمین بودند و سپس پلیس را نیز پروب و ارائه گزارش در روزهای آینده. من می خواهم به ستایش پلیس دهلی برای اجازه دادن به شورش به گسترش به سایر مناطق,” او گفت:.

او ادعا کرد که پلیس دهلی شامل شورش در عرض 36 ساعت است.

و اشاره کرد که نه او رفتن به تاج محل همراه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا حضور در شام به میزبانی افتخار او توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind او گفت که به جای او strategising با مقامات پلیس دهلی.

شاه همچنین گفت که آن را در خود اصرار که مشاور امنیت ملی agnew رفت و به شورش زده مناطق. در حال پرسید: چرا او مراجعه نمی او گفت: اولویت بود برای کنترل وضعیت.

شاه گفت: این خانه که در کوچه های باریک در شورش زده مناطق شمال شرقی دهلی ساخته شده است آن را دشوار برای دهلی خدمات آتش نشانی برای رسیدن به نقطه فورا. او همچنین با اشاره به حضور “ضد عناصر اجتماعی” به عنوان دلیلی برای شورش بودن طولانی مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im