هیچ حامله جزئی در کنپور پناهگاه خانه HIV مثبت نشان می دهد تاييدی آزمون

بیان اخبار سرویس

لکنو: دو زندانی از یک کنپور پناهگاه خانه که تا به حال تست مثبت HIV و هپاتيت C در حال حاضر آزمایش منفی برای هر دو عفونت در تاييدی آزمون در روز چهارشنبه. هفت زندانی از دولت سرپناه خانه یافت شد ،

از آن هفت, پنج میان کسانی 57 زندانی که تا به حال مورد آزمایش قرار Covid مثبت هفته گذشته است. دو نفر از کسانی که پنج باردار و افراد زیر سن قانونی نیز تست مثبت HIV و هپاتيت C در غربالگری اولیه.

منابع ادعا کرد که در حالی که باردار زندانی که تا به حال مورد آزمایش قرار Covid مثبت گرفته شد به یک متخصص زنان و زایمان امکانات که در نمونه خود را فرستاده بودند برای تاييدی آزمون. همانطور که در نتایج تست این دو آزمایش منفی برای HIV و هپاتیت-C. اما هر دو Covid تایید شد در هر دو مورد.

در ضمن یک شاه تسلیم شد در برابر افراد ناشناس به اتهام گردش اطلاعات نادرست در مورد پناهگاه صفحه اصلی. هویت زندانیان فاش شد آن افزود که پنج دختران باردار بودند و قربانیان جرایم جنسی. علاوه بر releveant بخش تحت IPC پلیس باید استناد بیماری های همه گیر عمل می کنند, مدیریت بحران, قانون و دادرسی ویژه نوجوانان (مراقبت و حمایت از کودکان) عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de