هیچ مثبت coronavirus مورد گزارش در Noida در 48 ساعت گذشته

بیان اخبار سرویس

لکنو: اگر روند گذشته 48 ساعت است که هر نشانه Noida یکی از نقاط مهم از coronavirus در کشور ممکن است شاهد یک چرخش به عنوان هیچ تازه COVID-19 مورد گزارش شده در گوتام Buddh
نگر از صبح روز شنبه و شکل راکد باقی مانده در 58 روز دوشنبه.

تایید این واقعیت Gautam Buddh نگر CMO Dr AK Chaturvedi گفت که هیچ مورد تایید شده از COIVD-19 ظاهر شده در Noida در طول دو روز گذشته. او در ادامه گفت که 58 مورد تأیید گزارش شده بود تا صبح روز شنبه در Noida. از 58 تنها 50 فعال هستند در حالی که بقیه ممکن است مرخص شده پس از بهبودی.

نویدا تا به حال کنجکاو در مورد کوروناویروس به عنوان اکثریت از آنها تقریبا 30 از 58 به حال شده است در ارتباط با یک شرکت خصوصی – آتش بس—آتش نشانی واحد تولیدی. بقيه از سفر به تاریخچه و یا یک کشور دیگر.

جالب توجه است که کل کشور در برخورد با یک جهش در موارد COIVD-19 بعد از Tablighi Jamaat اتصال Noida گزارش نشده یک Jamaati به عنوان coronavirus مثبت است.

COVID-19 زندگی می کنند | با 704 موارد جدید و 111 مرگ و میر در هند می بیند یکی از بزرگترین روز سنبله در 24 ساعت گذشته

آخرین خروش بود و شاهد در Noida در صبح روز شنبه هنگامی که چهار نفر در یک JJ خوشه در بخش 5 و یکی در Wazidpur روستا در بخش 135 از نویدا آزمایش مثبت است.

به تازگی منصوب DM Suhas LY تا به حال کارگردانی مقامات دولت برای اطمینان موقت آب بندی از بخش و روستا نگران در پی COVID-19 تشخیص طبق پروتکل برای یک دوره 48 ساعت.

پس از مصرف بیش از نویدا منطقه دادرس جایگزین BN سینگ که منتقل شد و توسط سانتی متر یوگی Adityanath برای عدم جلوگیری از شیوع کروناویروس با در نظر گرفتن اقدامات لازم مانند آب بندی آتش بس کارخانه Suhas LY آغاز نظارت هواپیماهای بدون سرنشین برای به اجرا درآوردن مستند به شدت.

نویدا دولت های منطقه نیز با توسل به برنامه های مبتنی بر نظارت و مانیتورینگ از افراد در انزوا.

نویدا دولت های منطقه نیز راه اندازی دو نرم افزار – یکی برای نظارت از این افراد قرنطینه و دیگران برای تماس با نقشه برداری. داده های جمع آوری شده نتیجه خواهد بود channelled به پلت فرم یکپارچه.

طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط نویدا منطقه دولت منابع یک برنامه می تواند نصب شده در گوشی های تلفن همراه از کسانی که خانه قرنطینه. ‘به عنوان به زودی به عنوان کسی که در قرنطینه خواهد نقض محدودیت های خانه را دریافت می کنیم اطلاع رسانی بلافاصله گفت: یک افسر ارشد از Noida
دولت.

همچنین بخوانید: 1,445 COVID-19 موارد مرتبط Tablighi Jamaat رویداد; مجموع موارد افزایش به 4,281 مرگ و میر 111

علاوه بر این افراد در انزوا خواهد بود ساخته شده برای ارسال عکس های خود را در فواصل منظم. عکس ها می تواند همسان با جزئیات محل سکونت خود را برای تعیین حضور خود را در جایی که آنها ادعا می شود در حال حاضر در یک نقطه داده شده در زمان.

“این اولین بار است که در نوع خود برنامه برای اطمینان از نظارت فرد در قرنطینه” گفت: یک افسر.

با توجه به Suhas مردم را به انزوا و به آرامی و فراتر از محدودیت های خود را در خانه یا انزوا تسهیلات در نتیجه قرار دادن خود و دیگر در خطر است.

“این نرم افزار را به ما اطلاع لحظه ای که کسی تلاش می کند به ترک خانه,” او اضافه شده است.

“این برنامه دیگر معاملات با اخباری نرم افزار برای ردیابی تمام اولیه و ثانویه اطلاعات تماس COVID-19 بیماران” گفت: Suhas. او اضافه کرد که داده ها را از هر دو را به پلت فرم یکپارچه که آهنگ هر تماس گیرنده و تماس با هر یک از افرادی که دارای تست مثبت برای ویروس.

“در آن زمان هر کسی که تست مثبت ما خواهد بود با داشتن تمام اطلاعات تماس خود را به منتقل شود به بخش مربوط به پاسخ سریع و شروع به اقدام در نقشه برداری,” او گفت:.

در ضمن پس از جمعه گذشته تنها یک فرد است که اجازه داده بر روی دو چرخ و تنها دو در یک چهار چرخ — یکی در صندلی راننده و دیگری در صندلی عقب در Noida یک بیانیه صادر شده توسط مدیر (رسانه ها) به صورت کمیسر پلیس Alok Kumar Singh گفت.

در صورت نقض این خودرو خواهد بود کشف و ضبط و یک شاه تسلیم شود. “اگر یک زن در سفر با شوهرش یا اگر یک فرد مسن سوار ترک سوار آنها خواهد بود نه تنبیه کنید. کسانی که سفر در یک چهار چرخ برای مواقع اضطراری نیز معاف,” اضافی CP (نظم و قانون) Akhilesh سینگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im