هیچ پاکستانی نیروی کار شاغل در CPEC پروژه گذاشته وبینار گفت

اسلام آباد/پکن: هیچ کارگر پاکستانی گذاشته شده است توسط شرکت های چینی کار در چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) رسمی یک شرکت چینی کار بر روی پروژه های در گوادر گفت: یک وبینار در اسلام آباد امروز.

ژانگ Baozhong ارشد چین در خارج از کشور بنادر Holding Company Limited گفت که نه پاکستان هر کارمند در هر CPEC پروژه از دست دادن کار خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و نه دیده می شود هر گونه کاهش در حقوق و دستمزد.

“همه CPEC پروژه های رایگان COVID-19,” او اضافه شده است.

پاکستان-چین موسسه (PCI) میزبانی شرکت در یک جلسه مجازی از مقامات دولتی و کارآفرینان و کارشناسان به بحث در مورد پست-coronavirus همه گیر روابط دوستانه سازمان ملل در نور از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC).

وبینار با عنوان “فرصت های جدید و چالش های چین-پاکستان به همکاری در پست-اپیدمی دوران” تا به حال دو سخنرانان کلیدی از جمله سفیر جمهوری مردم چین یائو جینگ و سناتور Mushahid حسین سید.

در سخنان افتتاحیه تحقیق و توسعه بین المللی (RDI) سر و چین سابق جمعیت وزیر Dr Baige ژائو گفت: رئیس جمهور خلق چین در سخنرانی در بهبود اتصال از طریق کمربند و جاده ابتکار (BRI) در ماه گذشته در سطح بالا ویدئو کنفرانس نشان داد که کشور خود را برای شروع یک عصر جدید جهانی شدن است.

این BRI او اضافه خواهد نقش کلیدی در ترویج صلح و ثبات است.

‘$15 میلیون COVID-19 گرانت’

سفیر یائو جینگ گفت که شخصا شاهد همکاری بین دو کشور پس از آغاز شیوع کروناویروس.

پاکستان کمک به چین در ماه فوریه زمانی که چین مواجه شد COVID-19 بحران و رئیس جمهور Alvi سفر به چین و پاکستان ابراز همبستگی با چین, او گفت:. پاکستان اولین کشور با آنها چین را به اشتراک بگذارید واکسن توسعه پژوهش و اطلاعات او اضافه شده است.

در حالی که صحبت کردن در مورد CPEC او گفت: تقریبا 13,000 چینی تکنسین و مهندسین و کارشناسان مشغول به کار بودند در پروژه های مربوط به جمعی که به کار بیش از 60 ، 000 پاکستانی. او همچنین با اشاره به چینی کمک به پاکستان در پی COVID بحران است که به ارزش 15 میلیون دلار.

او اشاره کرد که 10 چارتر پرواز از چین آورده کارشناسان و تجهیزات در طول COVID-19 تا کنون و پس از درخواست دولت پاکستان از 1000 بیشتر هواکش داده می شود به پاکستان تا پایان این ماه است.

رئیس PCI و همچنین کمیته روابط خارجی سنا و سناتور Mushahid حسین گفت: coronavirus می دانستم که هیچ مرز و بحران در حال انجام است و تقویت این دو کشور دو جانبه باند به هر دو کشور پاکستان و چین پشتیبانی یکدیگر هسته ای منافع.

این بیماری همه گیر است که یک دشمن مشترک بشریت و یک چالش مشترک برای مبارزه با حسین اشاره کرد.

چین انجام داده است یک کار قابل توجه در حاوی ویروس با در نظر گرفتن موقع و کارآمد اقدامات سناتور گفت: ضمن تشکر از چین برای حمایت خود را به پاکستان است.

در حالی که صحبت کردن در مورد فرصت های ناشی از COVID-19 بحران گفت: زمان آن رسیده است که به تنظیم مجدد اولویت با تمرکز بر امنیت انسانی توسعه انسانی بهتر مراقبت در بیمارستان و تغییر آب و هوا. در این راستا BRI می تواند به عنوان یک هدایت ابزار برای رسیدن به ترکیب هدف از آینده مشترک.

توازن قدرت به گفته او انتقال از غرب به سمت شرق است. کشورهای آسیایی باید شامل ویروس به طور موثر تر از کشورهای غربی است.


مردم محور رویکرد

PCI, مدیر اجرایی, مصطفی Hyder سید گفت: وجود دو رویدادی بودند که مهم است به ذکر است که در این وبینار در اوایل امروز. یکی از سیاست بیانیه صادر شده توسط رئیس جمهور چین در سخنرانی خود در مجمع بهداشت جهانی در 18 مه و دوم را در سطح بالا ویدئو کنفرانس BRI در ماه ژوئن.

وجود برخی شباهت ها در نقاط کلیدی پدید آمده است که از این وقایع است. هر دو مورد زیر مردم-محور رویکرد در تدوین سیاست ها و چین تعهد به حمایت از بدهی داده شده توسط G-20 به کشورهای در حال توسعه.

این رویدادهای برجسته نیاز به تقویت همکاری های بین المللی و توسعه بهداشت جهانی حکومت و COVID واکسن به عنوان یک مکان خوب است.

در حالی که صحبت کردن در مورد فرصت های ناشی از بحران بهداشت و درمان گفت: دولت باید تمرکز بر روی فولاد, محصولات ورزشی, محصولات و تجهیزات پزشکی به پاکستان تا به حال از این ظرفیت به بهترین فولاد کالا در جهان است. چین می تواند کمک به پاکستان در این زمینه نیز هست.

او نامیده می شوند اخیر تغییر در ایران سیاست در رابطه با CPEC یک فال خوب برای اتصال منطقوی.

او همچنین در مورد نیاز برای توسعه مهارت نیروی کار شاغل در مناطق ویژه اقتصادی (SEZs) و نقش است که بخش خصوصی باید در BRI را توسعه می دهد. تجربه چین در حال توسعه SEZs می تواند کمک به پاکستان SEZs موفق شوند.

مدیر کل (DG) خارجی و چین میز سر Javan تیپو داد مختصر و مفید از سیاست های دولت در پاکستان روابط با چین است.

همچنین در میان شرکت کنندگان بودند شین جین مدیر کل چین مرکز جهان معاصر مطالعات بین المللی وزارت CCCPC; دبیر SRTA, Renwei, هوانگ, معاون اجرایی رئیس جمهور از Fudan موسسه کمربند و جاده & حکومت جهانی (BRGG); هیلین Ye معاون مدیر کل از موسسه ملی بین المللی استراتژی CASS و یک کارشناس امور بین الملل; شکیل احمد Ramay مدیر آسیا مرکز مطالعات SDPI, COPHS رئیس Baozhong Zhang; Xiaorong خورشید ؛ رئیس ووهان فرود پزشکی HI-TECH Co., Ltd. شرکت نماینده انجمن گفتگوی پرشین فروم پلت فرم Jianhang لیائو معاون مدیر کل CCCC-FHDI مهندسی شرکت ، Ltd. JW SEZ گروه رئیس جمهور شاه فیصل; Tallat Shabbir مدیر چین-پاکستان به مطالعه مرکز ISSI و لیاقت علی شاه, مدیر اجرایی مرکز تعالی – CPEC.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>