هیچ کس اجازه داده می شود برای استفاده در طول شیوع کروناویروس: Farogh Naseem

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: قانون و عدالت وزیر Farogh نسیم گفت: دولت نمی خواهد اجازه دهید هر کسی از سود مداوم شیوع کروناویروس و که هر کسی که درگیر در قاچاق و یا احتکار اقلام ضروری را مجازات شدید.

“هیچ کس اجازه داده می شود به استفاده از این وضعیت در پی شیوع کروناویروس در کشور” نسیم قول داد به او اعلام کرد از اعلام فرمان در برابر احتکار و قاچاق کالاهای ضروری در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جدید فرمان شامل یک تا سه سال محکوم خلاصه محاکمه و مصادره مواد اگر یک مجرم احتکار گندم, شکر, آرد, روغن, sanitisers ماسک صورت و دیگر موارد ضروری.

وزیر گفت که دولت تا به حال نیز آماده ضد قاچاق فرمان برای جلوگیری از قاچاق دلار و کالاهای اساسی مانند گندم و شکر از طریق مسیرهای اعلام نشده. آن فرستاده شده به دفتر نخست وزیر برای بررسی صلاحیت شد و به احتمال زیاد اعلام شده توسط دوشنبه یا سه شنبه او اضافه شده است.

Naseem تاکید کرد که اگر چه در بخش آداب و رسوم خواهد بود کانونی یکی برای جلوگیری از این عمل فدرال هیئت مدیره درآمد (FBR) خواهد بود مجاز به تفویض قدرت به هر نهاد دولتی مانند اطلاعات نظامی (MI) اداره اطلاعات (IB) و اینتر خدمات اطلاعاتی (ISI) به دنبال کمک های خود را در برابر قاچاق.

وی با اشاره به این که دولت های منطقه نیز دستور داده شده است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به هر عمل قاچاق و یا احتکار با موسسات مربوطه خیلی سریع عمل ممکن است در برابر چنین فعالیت هایی است.

“یک کپی از این اطلاعات نیز می توان به وزیر قانون و عدالت خواهد شد که مشاهده اقدامات صورت گرفته توسط این اداره نگران,” او گفت:. استرن اقدام وی افزود: همچنین می توان در برابر ماموران برای هر گونه سهل انگاری در این موضوع است.

وزیر گفت: این فرمان شد و موضوع را به تجدید نظر در شرایط فوق العاده در صورت لزوم. خلاصه دادگاه علیه مجرمان خواهد بود آغاز مطابق با قانون او اضافه کرد که قضات در این زمینه خواهد بود منصوب با مشورت رئیس دادگستری پاکستان است.

نسیم گفت: قانون وزارت به حال حل و فصل در مجموع 60,649 موارد بیش از 20 سال است که ترجمه به 99% ترخیص کالا از گمرک نسبت. وزارت او مشغول به کار بود “دور ساعت در طول چند روز گذشته” برای آماده شدن در برابر احکام احتکار و قاچاق او اضافه شده است.

صحبت به مناسبت پارلمانی وزیر قانون و عدالت Mulaeka Bokhari گفت: قوانین شد جلوه ای از نخست وزیر عمران خان چشم انداز و تحقق حکم PTI را مانیفست.

Bokhari گفت: ضد احتکار و ضد قاچاق قوانین را فراهم می کند امداد رسانی به مشترک مردم و حفاظت از منافع خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im