هیچ یک بار می تواند به توقف Aurat مارس, جاستین می اندازد وزن پشت رالی

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

لاهور: این Aurat مارس سال 2020 برگزار خواهد شد در 8 مارس و هیچ کس نمی تواند آن را متوقف کند از این اتفاق گفت: PPP رئیس بلاول بوتو-زرداری در روز پنج شنبه.

PPP صندلی قرار داده و وزن خود را پشت مارس گفت: کسانی که فکر می کنم زنان نمی خواهد مارس تا به حال طرز فکر قرون وسطی. “امروز در پاکستان زنان را مارس و همچنین تا حرفه ای مانند پزشکان و وکلا و نخست وزیر” او گفت:.

قرائتی گفت: مادر خود را — دو بار نخست وزیر اواخر بی نظیر بوتو — بود که مبارزه شجاعانه در برابر اقدامات تروریستی از جمله انفجار بمب. مردم پاکستان بود انتخاب بی نظیر دو بار به قدرت با وجود فتوای (مذهبی احکام و دستورات) اعلام کرد در برابر او اشاره کرد.

قرائتی در ادامه گفت PPP راه اندازی معروف بی نظیر درآمد پشتیبانی برنامه (BISP) که بهره مند برخی از 1.5 میلیون زن در سند.

به عنوان PPP رئیس قرار داده و وزن خود را پشت Aurat مارس برخی از سیاستمداران دیگر نیز به اشتراک گذاشته شده نمایش خود را.

‘ابتذال و نخواهد بود’

JUI-F رئیس مولانا فضل-ur-Rehman گفت که شعار “Mera jism, meri marzi [بدن من انتخاب من]” ترویج ابتذال و نخواهد بود.

او گفت پاکستان “شرقی ارزش ها اجازه داده نخواهد شد برای تبدیل به تمدن غربی”.

در ضمن علم و فن آوری وزیر فواد چودری خواسته دولت پنجاب برای اطمینان از اقدامات حفاظت از شرکت کنندگان در این Aurat مارس سال 2020 است.

SAPM در اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan گفت: حادثه اخیر نشان می دهد بحث — که در آن نویسنده خلیل-ur-Rehman قمر سوء استفاده نظرات رهبری ترقی خواهان و محافظه کاران به برخورد در رسانه های اجتماعی بیش از درک اهداف Aurat مارس سال 2020 — مایه تاسف بود.

توهین به زنان در تلویزیون کانال های غیر قابل قبول بود, او گفت:, و اضافه کرد که PTI دولت تعیین شد, برای, اجتماعی, حقوقی, سیاسی و حقوق اساسی زنان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>