هیچ روش برای متوقف کردن ضد سیر تبلیغات: رئیس انجمن اولیا و مربیان

عکس: انجمن اولیا و مربیان

اسلام آباد: این کشور ندارد روش برای قرار دادن یک توقف به خبر جعلی و ضد دولت تبلیغات مقامات مخابرات پاکستان (PTA) رئیس امیر Azeem Bajwa روز دوشنبه گفت:.

پرداختن به یک جلسه NA کمیته فناوری اطلاعات و مخابرات Bajwa گفت: “رسانه های اجتماعی سیستم عامل نیست و باید دفاتر خود را در اینجا و نه انجام آنها به هیچ گونه توضیحی برای عدم همکاری.”

رئیس کمیته علی خان Jadoon ریاست این جلسه که با حضور Naz بلوچ مخدوم Zain حسین قریشی و محمد هاشم Notezai, در میان دیگران.

انجمن اولیا و مربیان و صندلی ادامه داد و گفت که اگر غول رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook و گوگل همکاری با پاکستان “پس از آن ما می توانید پیگیری کردن IP آدرس از جایی که حساب های جعلی ایجاد می شوند”.

او با انتقاد از سیستم عامل رسانه های اجتماعی خود را آهسته پاسخ اشاره کرد که این شرکت در زمان “برای حذف پورنوگرافی و ضد دولتی محتوا”.

“پس از مشاوره با [مربوطه] ذینفعان یک هماهنگ کننده ملی منصوب خواهد شد,” او گفت:.

آن & Telecommunication, منشی, شعیب احمد صدیقی از سوی دیگر به اطلاع کمیته که وجود دارد هیچ سیستم برای نظارت بر رسانه های اجتماعی.

“هیچ تکنولوژی ساخته شده است برای نگه داشتن یک چک در رسانه های اجتماعی” صدیقی افزود که regularisation تنها می تواند کمک به نگه داشتن چک و تعادل بر روی پلت فرم.

“رسانه های اجتماعی شرکت ها خواهد بود مسئول برای حذف محتوا است که توهین و می رود که در برابر دولت و فرهنگ خود را,” او اضافه شده است.

Jadoon یادآوری این کمیته که گوگل و Facebook به حال تهدید به تعطیل خدمات خود را در حالی که Notezai گفت: “ممنوع کردن رسانه های اجتماعی راه حل نیست.

“آن را بیشتر تشدید این موضوع,” او اضافه شده است.

اواخر ماه گذشته آسیا و اینترنت ائتلاف (AIC) — که شامل جهانی رسانه های دیجیتال giants — تا به حال با هم متحد علیه دولت پاکستان به تازگی-معرفی رسانه های اجتماعی قوانین را تهدید به تعلیق خدمات اگر قوانین بودند نه اصلاح.

در یک داغدار نامه نوشته شده به نخست وزیر, عمران خان, AIC — که شامل Facebook, Twitter, گوگل, اپل, آمازون, Airbnb, خط, LinkedIn و Yahoo در میان دیگران — گفته بود آن را دشوار است برای آنها را به کار گیرند که این قوانین بودند در محل.

“این قوانین به عنوان در حال حاضر نوشته شده است آن را بسیار دشوار است برای AIC اعضای خدمات خود را در دسترس به پاکستان کاربران و کسب و کار” در این نامه ادامه با اشاره به قوانین حفاظت از شهروندان (علیه آنلاین آسیب برساند).

مجموعه ای جدید از قوانین و مقررات باعث می شود آن را اجباری برای رسانه های اجتماعی شرکت ها برای باز کردن دفتر در اسلام آباد ساخت داده های سرور برای ذخیره اطلاعات و محتوا پس از شناسایی توسط مقامات.

عدم تطابق با مقامات در پاکستان منجر به جریمه های سنگین و احتمالا ختم خدمات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im