توسط ANI

دهرادون (Uttarakhand): سابق Uttarakhand وزیر و رهبر کنگره Harish Rawat روز جمعه در زمان یک گلدان شات در بی جی پی به رهبری دولت مرکزی بیش از LPG افزایش قیمت و گفت که هیچ دولتی در تاریخ این کشور نمایش داده می شود مانند شجاعت است.

ساخت یک تبادل نظر Rawat در توئیتر خود نوشت: “مرکز گرفته شده بسیاری از شجاع مراحل. شما ممکن است مانند تبریک به دولت است. هیچ دولتی در تاریخ این کشور نمایش داده می شود آنقدر شجاعت به افزایش قیمت گاز مایع سیلندر توسط Rs 149 در یک بروید.”

همچنین به عنوان خوانده شده | جوانان کنگره مراحل اعتراضی در دهلی نو بیش از افزایش قیمت گاز مایع

با مخالفت و کوبیدن بی جی پی به رهبری دولت بیش از یک شیب تومان 144.50 افزایش قیمت غیر یارانه سیلندر گاز مایع وزارت نفت و گاز طبیعی گفت: در روز پنج شنبه که شده است وجود دارد افزایش شدید قیمت بین المللی گاز مایع در طول ماه های ژانویه و تاثیر آن بوده است که عمدتا منتقله توسط دولت از طریق افزایش یارانه برای یارانه و Pradhan Mantri Ujjwala Yojana (PMUY) مصرف کنندگان است.

یک وزارتخانه آزادی گفت: LPG قیمت مشتق شده است و بر اساس قیمت بازار بین المللی برای ماه قبل است. آن گفت: LPG قیمت برای پخت و پز برای مصرف کنندگان تحت PAHAL (مستقیم به نفع انتقال LPG) است یارانه توسط دولت اتحاد و یارانه کوانتومی به آنها داده است که تفاوت بین بازار تعیین قیمت و یارانه قیمت.

“امروز ملی LPG پوشش است و حدود 97 درصد با بیش از 27.76 کرور اتصالات. بنابراین از این مورد 27.76 کرور مصرف کنندگان در رابطه با مورد 26.12 کرور مصرف کنندگان افزایش قیمت منتقله توسط دولت” انتشار گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | LPG افزایش قیمت نیست مربوط به انتخابات می گوید اتحادیه وزیر نفت

آن را گفته شده است وجود دارد افزایش Rs 144.50 برای 14.2 کیلوگرم گاز مایع سیلندر در بازار تعیین قیمت داخلی غیر یارانه LPG در دهلی نو “در حساب از یک افزایش شدید در قیمت بین المللی گاز مایع در ژانویه سال 2020 از $ 448/MT به $ 567/MT.”

آزادی گفت که قیمت داخلی غیر یارانه LPG سیلندر افزایش یافته است و از 714 تومان در هر سیلندر به تومان 858.50 در هر سیلندر و یارانه مبلغ یارانه مصرف کنندگان در دهلی افزایش یافته است از Rs 153.86 هر سیلندر به تومان 291.48 در هر سیلندر.

کنگره و دیگر احزاب مخالف خواستار عقبگرد از LPG افزایش قیمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im