هیچ تجمعات در روز استقلال دعوت از کسانی که بهبود: مرکز متحده به هند شمارش نزدیک 13 لاخ

توسط PTI

دهلی نو: مرکز خواسته است همه کشورها برای جلوگیری از بزرگ جماعت اطمینان اجتماعی فاصله و پخش استقلال روز وقایع را به عنوان رمان coronavirus موارد همچنان به مارپیچی دارد.

در یک مشورتی این وزارت خانه گفت: COVID-19 رزمندگان مانند پزشکان و سلامت و بهداشت کارگران باید دعوت شده در این مراسم به عنوان به رسمیت شناختن خود را نجیب خدمات در مبارزه با این بیماری همه گیر.

آن گفت: برخی از افرادی که از بهبود عفونت نیز ممکن است دعوت شده است. “بنابراین تمام برنامه ها باید سازمان یافته در راه است که جماعت زیادی از مردم است اجتناب شود و تکنولوژی مورد استفاده در بهترین شیوه ممکن برای جشن خور مناسبت” مشورتی گفت.

آن گفت که حوادث سازمان یافته می تواند پخش به منظور رسیدن مردم در بزرگ که قادر به شرکت.

وزارت گفت: آن مناسب خواهد بود که موضوع “Aatma Nirbhar بهارات’ اعلام کرد نخست وزیر نارندرا مودی برای متکی به هند بود مناسب گسترش و اطلاع عموم از طریق فعالیت های مختلف و پیام ها در توابع و در رسانه های اجتماعی در طول جشن روز استقلال.

هر سال روز استقلال جشن گرفته است با عظمت و شکوه شادی شور و شوق. آن گفت که در این سال همچنین روز استقلال را جشن خواهد گرفت در یک شیوه ای در خور این مناسبت است. روز جمعه هند COVID-19 شمارش رز به 12,87,945 و مرگ و میر نصب شده به 30,601. وجود دارد 4,40,135 فعال موارد از بیماری کروناویروس (COVID-19) در حال حاضر در کشور است.

در آن مشاوران این وزارت خانه گفت: این ضروری است به دنبال برخی اقدامات پیشگیرانه در حالی که سازماندهی برنامه های مختلف یا فعالیت برای جشن روز استقلال در میان همه گیر.

این اقدامات شامل حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک مناسب sanitisation اجتناب از بزرگ جماعت حمایت از افراد آسیب پذیر و به دنبال COVID-19 دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و خانه آن گفت.

این رویداد در دهلی قلعه قرمز باید شامل گارد افتخار توسط نیروهای مسلح و پلیس دهلی به نخست وزیر unfurling از پرچم ملی و شلیک 21 gun salute, سخنرانی نخست وزیر آواز سرود ملی بلافاصله پس از سخنرانی و انتشار tricoloured بالن در پایان.

این ‘در خانه’ پذیرش انجام خواهد شد در Rashtrapati Bhavan. این وزارت خانه گفت: دستورالعمل های خاص مقرر شده بود برای جشن های روز استقلال در سطوح مختلف در ایالات متحده و اتحادیه سرزمین.

در سطح دولت یک مراسم در صبح (پس از 9 صبح) در دولت و قلمرو اتحادیه پایتخت متشکل از unfurling از پرچم ملی توسط وزیر, بازی, ملی, سرود, ارائه, از گارد افتخار توسط پلیس شبه نظامی از جمله نیروهای اصلی سپاه پاسداران, سازمان پیشاهنگی سخنرانی توسط وزیر و آواز و سرود ملی.

“آن نیز مناسب خواهد بود که COVID-19 رزمندگان مانند پزشکان و کارکنان بهداشت و بهداشت کارگران دعوت می شود در این مراسم به عنوان به رسمیت شناختن خود را نجیب خدمات در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. برخی از افراد درمان از COVID-19 عفونت نیز ممکن است دعوت” مشورتی گفت.

مشابه مراسم به عنوان ذکر شده برای سطح دولت نیز باید برگزار شود در منطقه sub-division یا سطح بلوک و panchayat ستاد یا روستا بزرگ است.

پرچم ملی در سطح منطقه سطح می تواند برافراشتند توسط یک دولت وزیر یا منطقه دادرس در sub-division سطح زیر بخشی دادرس و در panchayat سطح توسط رئیس panchayat یا ایجاد کرد ،

با توجه به برگزاری ‘در خانه’ پذیرش در راج بهون و راج Niwas توسط فرماندار و معاون فرماندار این موضوع است که از چپ به اختیار فرمانداران و فرماندار.

با این حال اقدامات پیشگیرانه مانند حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک مناسب sanitisation اجتناب از بزرگ جماعت حمایت از گروه های آسیب پذیر و اقدامات دیگر به عنوان تجویز و توصیه می شود توسط وزارت بهداشت و درمان باید به دنبال.

عملکرد پلیس و گروه های نظامی ممکن است ثبت شده در اماکن تاریخی اهمیت در ارتباط با جنبش استقلال; و ثبت نسخه از آن می توان از طریق صفحه نمایش های بزرگ و رسانه های دیجیتال طی توابع عمومی و در رسانه های اجتماعی مشورتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>