بدون برق و کمبود و یا بار ریختن در پاکستان تنها بار مدیریت می گوید قدرت وزیر

“هر کسی می تواند بررسی بار مدیریت برنامه و واقعی بار ریختن وضعیت با استفاده از روشن پاکستان وب سایت و یا نرم افزار های موبایل” قدرت وزیر Omar ایوب خان گفت. اخبار/فایل

اسلام آباد: وجود دارد هیچ کمبود برق در پاکستان و نه وجود دارد هر بار ریختن در حال انجام در حال حاضر قدرت وزیر Omar ایوب خان ادعا کرد که روز جمعه افزود که شرکت های توزیع (دیسکو) تنها بار اجرای مدیریت.

پاسخ به سوالات پس از پرداختن به سنا ایوب گفت: پاکستان تولید برق به اندازه کافی برای پاسخگویی به مصرف کنندگان تقاضا است. اما دیسکو بودند حمل بار مدیریت بر اساس کل فنی و تجاری (AT&C) تلفات ثبت شده در هر فیدر و در انطباق با کابینه دستورات او اضافه شده است.

وزیر گفت: خاموش شدن ناگهانی شد در حال اجرا در 11-kilovolt (kV) فیدر برای برنامه ریزی سالانه تعمیر و نگهداری بموقع اطلاع عموم در پیشبرد از طریق رسانه ها. برای نظارت بر بار مدیریت او گفت: اتوماتیک سیستم های اندازه گیری نصب شده است و در تمام شبکه و فیدر در سراسر پاکستان است.

ساعتی برنامه از بار مدیریت تغذیه به سیستم و همه فیدر شد نظارت round-the-clock, در این راه او اضافه شده است.

هر کسی می تواند بررسی بار مدیریت برنامه و واقعی بار ریختن وضعیت با استفاده از روشن پاکستان وب سایت و یا نرم افزار تلفن همراه, او گفت:.

ایوب نیز به اطلاع مجلس سنا که دولت ارائه شد 290 میلیون فوت مکعب در روز (MMCFD) از گاز برابر 190-MMCFD سهمیه — علاوه بر ارائه 80 درصد باقی مانده سوخت نفت (RFO) از کل تولید به K-برقی برای محدود کردن بار ریختن در کراچی.

در پاسخ به سوال او گفت:, K-برق بود که یک شرکت خصوصی است و مجموع آن قدرت تقاضا در ایستاده بود از 3400 مگاوات (MW).

دولت او اضافه شد و آماده ارائه به قدرت اضافی به کراچی تنها قدرت تامین کننده از شبکه ملی ایستگاه اما هیچ سرمایه گذاری شده در شرکت سیستم توزیع بیش از 10 سال گذشته است.

وزیر گفت: K-الکتریکی و ملی انتقال و بارگیری شرکت (NTDC) نیز در حال فشرده به راه اندازی 500-kV شبکه ایستگاه و توزیع امتیاز.

بیش از 23,000 مگاوات بود که در حال انتقال از طریق دیسکو, او گفت:, و اضافه کرد که تقریبا 80 درصد از فیدر پاکسازی شده بود و از قدرت pilferage و تلاش ساخته می شد برای پاک کردن باقی مانده ،

در پاسخ به سوال دیگری گفت: برخی از lineworker و دستیار lineworker پست ها خالی شد در دیسکو و این روند برای پر کردن آنها در حال حاضر آغاز شده است.

ایوب نیز ذکر شده است که PTI-رهبری دولت در نظر گرفته شده به دست بیش از کویته تامین برق شرکت (QESCO) به دولت بلوچستان. پروژه های انرژی تجدیدپذیر از جمله انرژی خورشیدی و باد آنهایی که با ظرفیت بیش از 8000 مگاوات بود و توان راه اندازی در این استان او اضافه شده است.

با توجه به رکو دیک مورد داوری مرکز بین المللی برای حل و فصل اختلافات سرمایه گذاری (ICSID) بود اهدا شد Tethyan مس شرکت محدود (TCC) $4.087 میلیارد دلار به عنوان غرامت در حکم علیه پاکستان, او گفت:. مقدار کل از جمله هزینه های قانونی و بهره بالغ بر $5.912 میلیارد و او اضافه شده است.

ایوب اشاره کرد که پاکستان ارائه یک نرم افزار برای لغو این جایزه است. این ICSID دبیرخانه ثبت نرم افزار در نوامبر 18, 2019 و موقت در آنجا ماند و در اجرای آن او اضافه شده است.

پس از مراجعه حقوقی برابر ICSID داوری جایزه و رسیدگی به ICC بودند و در عین حال به دنبال یک موضوع حساس باز/بحث های عمومی در مورد به نظر نمی رسد مناسب/توصیه او اضافه شده است.

او گفت: TCC آغاز کرده بود اجرای اقدامات در چندین حوزه های قضایی به عنوان جایزه می ایستد معلق به دلیل اقامت موقت در اجرای آن خطر ابتلا به پاکستان آسیب پذیر دارایی های خارج از کشور شده است تامین می کند.

پاکستان حقوقی تیم به رهبری توسط دفتر دادستان کل شد و سیزده رسیدگی به اجرای قانون و با توجه به بیشتر راه حل های حقوقی به طور دائم حفظ منافع پاکستان او اضافه شده است.

به یک سوال جداگانه عمر ایوب کار برای ساخت و ساز از 220 kV دو مدار خط انتقال Dera Ismail Khan – ژب شده است آغاز و در 31 مه و آزمایشی تاریخ برای تکمیل این پروژه شد نوامبر 16, 2021. PC-من برای ساخت و ساز از 132 کیلو ولت شبکه ایستگاه در Kan Mehtarzai با متفقین 132 کیلوولت دو مدار خط انتقال تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده از CDWP (مرکزی توسعه حزب کار).

به عنوان و هنگامی که این پروژه رو تایید از صالح فروم و بودجه در دسترس ساخته شده ساخت و ساز گفت: شبکه ایستگاه خواهد بود اعدام QESCO.

او گفت: کار برای ساخت و ساز از 220 کیلو ولت شبکه ایستگاه ژب اعطا شده بود به M/s چین انرژی گروه مهندسی جیانگ سو قدرت موسسه طراحی شرکت. Ltd. تحت ADB وام.

این کار نمی تواند شروع به دلیل عدم کسب/توزیع بیش از زمین بود که در انتظار با معاون کمیسر/جمع آوری ژب اگر چه پرداخت بالغ بر Rs80 میلیون ساخته شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>