‘هیچ جنایتکاری در مورد NYPD افسران بیمار توسط Shake Shack, Milkshakes, پلیس در حال بررسی علت

یک Shake Shack میلک شیک, ماشین با ارسال سه منهتن NYPD ماموران به بیمارستان و پس از بیمار شدن پلیس گفت:.

پایین منهتن رستوران ماشین شد و بنا به گزارش های آلوده با سفید باقی مانده که این نوشیدنی ها خدمت کرده بودند به پلیس شنبه شب منابع اجرای قانون گفت: Pix 11. پلیس هنوز به طور رسمی تایید شود.

“پس از بررسی کامل توسط NYPD است منهتن جنوبی محققان مشخص شده است که هیچ جنایتکاری توسط shake shack کارمندان” NYPD رئیس رادنی هریسون توییتی صبح روز سه شنبه.

ماموران متوجه طعم عجیب و غریب و زمانی که آنها دریافت نوشیدنی های خود را و هر سه نفر را به بیمارستان منتقل. بررسی راه اندازی شد به زودی پس از آن بهبود فنجان که دو نفر از افسران بود كه از توجه به New York Post.

NYPD افسران را از بيمارستان مرخص شده و در سلامت خوب یک بیانیه منتشر شده از NYPD به the Daily Caller, اخبار بنیاد گفت. (مرتبط: پلیس NYPD ریخته با آب زده در رشته از ضرب و جرح افسر اتحادیه های خشم)

کارآگاهان وقف انجمن مستقر در نیویورک پلیس اتحادیه در ابتدا با اشاره به این حادثه به عنوان یک “عمدی” مسمومیت اما پس از رفت و برگشت بیانیه ای که به گفته Pix 11.

“بدیهی است … این ماده سمی, یک راه حل تمیز کردن به طور تصادفی ساخته شده راه خود را به ماموران می لرزد” کارآگاهان وقف انجمن, پلیس اتحادیه اروپا در توییتر نوشت. “اگر ما در حال رها به شنیدن این که این یک تلاش عمدی برای آسیب رساندن به ما افسران و خوشحالیم که به گزارش آنها را به بهبودی کامل.”

زاینده رود گفت: آن را “وحشت” توسط اولیه گزارش روز سه شنبه.

رستوران های زنجیره ای “کار سخت برای به دست آوردن تصویر کامل” کسب و کار گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Shake Shack بازگشت نیست یک درخواست برای نظر از DCNF.

بیش از 350 افسران در شهر نیویورک مجروح شده اند و در میان جریان شورش است که باید به دنبال مرگ جورج فلوید با توجه به Pix 11. فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه فیلم نشان داد.

پلیس زده شده با وسایل نقلیه و برخورد با آجر و کپسول آتش نشانی, در میان چیزهای دیگر — چند از افسران حتی دندان های از دست رفته با توجه به Pix 11 گزارش.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de