هیچ اجباری اقدام علیه شرکت های خصوصی برای عدم پرداخت کامل حقوق و دستمزد در طول مستند: SC

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز جمعه به کارگردانی و مرکز و ایالات متحده را به هر سرکوبگر اقدام تا پایان جولای در برابر شرکت های خصوصی که قادر به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان خود را در طول coronavirus ناشی از مستند دوره است.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و M R شاه گفت: صنایع و کارکنان به یکدیگر نیاز دارند و آنها باید با هم برای رسیدن به حل و فصل موضوع پرداخت حقوق و دستمزد.

مشخصه که گذشت منظور در این ماده خواسته دولت برای تسهیل این روند حل و فصل و فایل گزارش خود با کار این کمیسیون نگران است.

همچنین پرسید: این مرکز به فایل های اضافی استشهاد در چهار هفته با توجه به قانونی بودن وزارت خانه امور مارس 29 دایره ای که تا به حال موظف به پرداخت کامل حقوق و دستمزد در طول مستند دوره است.

نیمکت نوشته شده در دادخواست توسط شرکت های مختلف در برابر مارس 29 دایره برای بیشتر شنیدن در آخرین هفته از ماه جولای.

دادگاه راس خواسته مرکز و دولت برای گردش به سفارش خود را از طریق کار ادارات به منظور تسهیل در روند حل و فصل.

وزارت امور (MHA) در مارس 29, دایره خواسته بود همه کارفرمایان را به پرداخت دستمزد به کارگران خود را بدون هیچ گونه کسر برای دوره خود را از موسسات تحت بسته شدن در طول این مستند شامل COVID-19.

این کار (کار و استخدام) نیز نوشته شده به رئیس وزرای دولت به کارفرمایان توصیه نمی خاتمه کارکنان از شغل خود و یا کاهش دستمزد خود را در میان چالش کشیدن وضعیت بیماری همه گیر.

دادستان کل K, K, N, ظاهر می شود برای این مرکز قبلا به دادگاه گفت که به عنوان نفر مهاجرت پس از مستند دولت با اطلاع رسانی به اطمینان حاصل شود که کارگران پرداخت می شود برای کمک به آنها را در ماندن در محل کار.

قانون بالا, افسر تا به حال با اشاره به مقررات ملی مدیریت بحران عمل به استدلال می کنند اعتبار مارس 29 دایره.

این مرکز نیز در زمینه استشهاد توجیه آن, مارس 29 جهت گفت که کارفرمایان ادعا ناتوانی در پرداخت حقوق باید به ارائه خود را حسابرسی ترازنامه و حساب در دادگاه.

دولت گفته بود که در مارس 29, بخشنامه شد یک “اقدام موقت برای کاهش مشکلات مالی” از کارکنان و کارگران به خصوص قراردادی و گاه به گاه در طول مستند دوره و جهت اند باطل شده است توسط سازمان با اثر از مارس 18.

در حالی که درخواست دادگاه بالا به دور از عنوان infructuous دسته ای از درخواست به چالش کشیدن مارس 29 اطلاع رسانی دولت گفته بود “impugned اطلاعیه باید خود را احترام زندگی و داوری از همان امر تنها مستلزم دانشگاهی ورزش به عنوان آن را نمی خواهد در منافع عمومی به دنبال بازیابی از پرداخت حقوق به کارمندان و کارگران برای گفت 54 روز”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im