بدون دستیابی به موفقیت در مذاکرات کاری باقی مانده رشته همراه هند-بنگلادش مرز

بیان اخبار سرویس

گواتی: یک زن گفت: به طور ذهنی به چالش کشیده و ادامه داد: به باقی رشته در یک جزیره در امتداد تریپورا-مرز بنگلادش به هند حاضر به اعطای ورود به او.

منابع رسمی گفت: زن میانسال ره بود توسط مرزی نیروی امنیت (BSF) در 2 آوریل زمانی که او تحت فشار قرار دادند به سمت هند توسط برخی بنگلادشی با کمک ماموران مرزی بنگلادش (BGB).

به عنوان او باقی مانده سرگردان در باز پس از آن برخی از اتباع بنگلادش شد مراقبت از نیازهای اساسی او را. بیش از چند روز گذشته BSF و BGB برگزار شد یک سری از جلسات در سطوح مختلف اما کسانی که موفق به شکستن یخ.

جنوب تریپورا منطقه دادرس (DM) Debapriya Bardhan گفت: کاری نمی شد انجام هر گونه مقالات که او تاسیس شد یک هندی.

“نه تنها او صحبت می کند با یک بنگلادشی لهجه مکان هایی که او می داند که همه در بنگلادش است. BSF و BGB در حال برگزاری جلسات تقریبا هر روز. اما تا کنون وجود دارد دستیابی به موفقیت” DM گفت: این روزنامه است.

او گفت که هنوز تایید نشده اگر زن بود ذهنی به چالش کشیده است. BSF وجود دارد گفت: هیچ تغییری در وضعیت پرونده.

“این خواهد بود که به اشتباه می گویند که او پر از سوراخ در زمین بدون انسان و یا نقطه صفر. صفر نقطه یک خط فرضی. مرز مشخص با ستون. او در طرف دیگر. تا آنجا که به ما مربوط می شود او نشسته است در بنگلادش طرف در نزدیکی رودخانه” ارشد BSF رسمی گفت.

وی افزود: “ما هیچ چیز در آن ایجاد او است از طرف ما. برخی از کلمات که او گفت: او در طول بحث با یک روزنامه نگار روز دیگر نشان داد رابطه او با بنگلادش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de