هیچ تحریم دادگاه در مارس 16, روشن KBA جمهور

KBA جمهور منیر احمد ملک گفت: honourary دبیر کل ‘آغاز شده پرداختن به ملاقات در یک بسیار تحریک آمیز شیوه و حتی استفاده از کلمه ‘شرم آور’ به صورت استانی دولت. اخبار/تصویر

کراچی: یک مقام عالیرتبه کراچی کانون (KBA) گفت: جمعه وجود نداشته است هیچ تصمیمی برای تحریم دادگاه در مارس 16 — شنبه — و که یک تماس قبل از آن ساخته شده توسط عضو دیگری بود “غیر مجاز و بی کفایت”.

در یک بیانیه صادر جمعه KBA جمهور منیر احمد ملک گفت: اعتراض برنامه ریزی شده برای مارس 16 بود “صرفا یک غیرمجاز و بی کفایت تماس با دبیر کل KBA بدون هیچ گونه تایید و یا قیمومیت”.

“اعضای مطلع هستند که در 14-05-2020 [May 14] قبل از شروع به طور کلی بدن را در جلسه آن را حل و فصل توسط دفتر حمل و اعضای کمیته مدیریت کراچی کانون است که با در نظر واقعیت است که مذاکرات با دولت های استانی و نمایندگان بودند با موفقیت به پایان رسید و به موجب آن دولت استانی موافقت به ارائه Rs15,000,000/- (یک کرور پنجاه لاک روپیه) گرانت و 200-00 هکتار قطعه زمین برای اعضای کراچی کانون وکلای کل بدن جلسه قبل به نام مشخص شده در دستور کار بود که موکول.

“این بیشتر تصمیم گرفت که من تا به حال رئیس جمهور کراچی کانون تنها باید آدرس نشست و اطلاع رسانی شایسته اعضای مورد گفت: توسعه و هیچ کس دیگری باید آدرس این نشست کردند.”

این KBA رئیس جمهور اشاره کرد که اگر چه honourary دبیر کل درخواست را به “تنها به گفتن چند کلمه تشکر” اعطا شد رسمی “آغاز پرداختن به ملاقات در یک بسیار تحریک آمیز شیوه و حتی استفاده از کلمه ‘شرم آور’ به صورت استانی دولت”.

“به نظر می رسد که عناصر هستند که با عملکرد صاف از KBA امور می خواهید برای برهم زدن صلح و هماهنگی بین اعضا و به اعضای محروم از مزایای که وعده داده شده توسط دولت استانی. از این رو آنها ایجاد fus [sic] حتی در adjournment, جلسه توسط رئیس جمهور.

“اعضای بیشتر اطلاع داد که به عنوان یک ماده در واقع در این حادثه تاسف از 14-05-2020 افراد در پشت آن کسانی هستند که مایل به دیدن ‘وکلای باشگاه’,”, این بیانیه اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im