هیچ April Fools’ Day برای جهان به علت فقر و بیماری همه گیر کوروناویروس


جهان است و نه قادر به مشاهده روز جهانی برای شوخی آن را به عنوان مبارزه مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال با بسیاری از دولت ها در روز چهارشنبه هشدار در برابر ویروس-مضمون April Fools’ جوک-برخی حتی تهدید به زندان است.

آوریل 1 سنت می بیند خانواده های تحت وب به کاربران و شرکت ها در آغوش جوک های عملی.

اما تعداد کمی از آنها در خلق و خوی به عنوان جهانی مرگ و میر مانت و میلیاردها دلار باقی می ماند در زیر برخی از قالب مستند.

گوگل یک شرکت مشهور آن استادانه سالانه مانع از گفت و کارکنان آن از آن خواهد “را در سال از آن سنت از احترام به تمام کسانی که مبارزه با Covid-19 همه گیر” با توجه به یک ایمیل داخلی به دست آمده توسط خودی کسب و کار.

از شیوع بیماری مرگبار شده است همراه با یک سیل از آنلاین اطلاعات غلط ساخت آن را سخت تر برای دولت به حفظ شهروندان خود را امن است.

برخی از آنها در حال حاضر تهدید به زندان برای ویروس شوخی.

تایوان که برگزار شده است تا به عنوان یک مدل برای چگونگی مقابله با شیوع هشدار داد افرادی که از گسترش شایعات نادرست است که آنها در مواجه به سه سال زندان و یک TW 3 میلیون دلار جریمه نقدی ($100,000).

“در روز احمق آوریل ما ورزش می تواند ما را از حس شوخ طبعی اگر ما به اما ما نمی توانیم جوک در همه گیر برای جلوگیری از قانون شکنی” رئیس جمهور Tsai و نشستند ون ارسال شده در Facebook در کنار یک عکس از یک گربه.

“من آرزو می کنم همه نه تنها یک طنز اما سالم و امن April Fools’ Day.”

این جزیره را به وزارت بهداشت شده است با استفاده از یک مقام رسمی “spokesdog” به نام Zongchai به بیانیه های عمومی.

“Zongchai می پرسد شما را به هر گونه شوخی شیوع. لطفا ملاحظه شود به خط مقدم کارگران در پیشگیری از بیماری همه گیر” یک پست در وزارت Facebook page گفت: در کنار یک عکس از محبوب shiba inu.

تایلند بود به طور مشابه خط سخت تهدید به مدت پنج سال در زندان است.

“آن را در برابر قانون به داشتن COVID-19 این روز احمق آوریل” دولت گفت: در توییتر.

“ممکن است افرادی که نیت خوب… که ممکن است استفاده از آوریل 1 یا روز احمق آوریل و فرض آنها را ندارد و در صورت اقدام قانونی” Krissana Pattanacharoen معاون ملی سخنگوی پلیس به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

در هند که در آن دروغ — به خصوص در واتساپ — باقی می ماند یک مشکل فراگیر سیاستمداران ساخته شده مشابه تجدید نظر.

“دولت در دولت را نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که به گسترش شایعات/وحشت در #تاج ایم” ماهاراشترا دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh.

“ما مصرانه از شهروندان به منظور بررسی اطلاعات و تنها به اشتراک گذاری پیام ها از منابع قابل اعتماد و نه سقوط به صورت جعلی اخبار” Pranay Ashok سخنگوی پلیس بمبئی گفته و اضافه کرد که هر کسی در بر داشت پخش خبر جعلی خواهد بود تحت پیگرد قانونی قرار.

بسیاری از مارک های شناخته شده با یک آهنگ قبل از رکورد پریدن از روی سالانه ارابه موسیقی بودند فرمان روشن از سنت در این سال است.

جیمز شاه ماهی, از لندن آژانس روابط عمومی تیلور شاه ماهی, حال هشدار زیر.

“نکته برای هر روابط عمومی سازمان های برنامه ریزی آوریل روز احمق ها, شیرین کاری,” او نوشت: هفته گذشته در توییتر. “فقط. نیست.”‘


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de