Nishikant Dubey رد گزارش در حال حاضر در مهمانی با حضور coronavirus مثبت خواننده

توسط ANI

دهلی نو: BJP رهبر Nishikant Dubey رد ادعای اینکه در حال حاضر در حزب پرتاب در لکهنو بود که با حضور خواننده Kanika Kapoor که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“حزب پرتاب شد در لکنو در مارس 13 و 14 من وجود ندارد. در مارس 13, 14 و 15 من در حوزه Godda و Deoghar در نظر گرفتن بخشی در برنامه های دولت وجود دارد” Dubey گفت: ANI در روز جمعه.

Lok سبها MP از Jharkhand گفت که سیاستمداران بود که این حزب حضور داشتند رفته بود به خود انزوا به عنوان یک اقدام احتیاطی.

وی با تمجید از Janta حکومت نظامی برنامه ریزی شده در مارس 22, یکشنبه گفت: “هیچ چیز بهتر از زیر Janta مقررات منع رفت و آمد. من دریافت کرده اند بسیاری از تماس های تلفنی از مردم در my constituency که گفت: آنها از آن حمایت خواهد کرد با تحمیل خود منع رفت و آمد.”

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

در ضمن حمل و نقل هوایی داخلی وزارت تایید کرده است که افسران خود را که با حضور در مجلس ایستاده جلسه کمیته در مارس 18 و آمد در نزدیکی احتمالا COVID-19 آلوده MP Dushyant سینگ رفته اند به خود قرنطینه از جمعه.

سابق راجستان وزیر Vasundhara Raje روز جمعه گفت که او و پسرش Dushyant سینگ رفته اند به خود قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از حضور در یک مهمانی شام با بالیوود خواننده Kanika Kapoor.

اوتار پرادش وزیر بهداشت Jai Pratap Singh روز جمعه خود جدا شده خود را به عنوان او بیش از حد بود و در حال حاضر در مهمانی شام.

از لکنو پلیس رزرو Kanika Kapoor اتهام سهل انگاری برای حضور در رویدادهای مختلف اجتماعی در این شهرستان در هفته گذشته با وجود اینکه شما با کروناویروس و داشتن دستور داده شده توسط مقامات برای منزوی کردن خودش در خانه اش.

کاپور رزرو شده است در بخش 188, 269 و 270 از قانون مجازات اسلامی (IPC) در Sarojini نگر ایستگاه پلیس در این شهرستان است. شاه تسلیم شد و بر اساس یک شکایت ثبت شده توسط افسر ارشد پزشکی (CMO) از لکنو.

به گفته پلیس کاپور وارد شده بود در لکنو در تاریخ 11 مارس و داشت COVID-19 مثبت در فرودگاه. او تا به حال سفر به لندن چند روز به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im