Nirbhaya محکومین خواسته به سود نهایی خود را در خانواده جلسه

توسط سرپرستان

دهلی نو: این Tihar مقامات زندان نوشته اند به چهار محکوم به اعدام محکومین در Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل, مورد, در مورد نهایی خود را در ملاقات با خانواده خود را.

این می آید از 10 روز پیش از مارس 3 — تاریخ تعیین شده برای اعدام چهار محکوم به اعدام محکومین در سال 2012 باند تجاوز به عنف و قتل.

“با توجه به در نوشتن به چهار متهم در مورد نهایی خود را در جلسه با خانواده. مطلع Mukesh و Pawan که آنها در حال حاضر availed نهایی نشست. خواسته Akshay و Pawan به خود را نشان می دهد تاریخ نهایی نشست. جدای از این جلسات به طور منظم از دو بار در هفته است و در ادامه برای همه آنها” یک مقام ارشد زندان های رسمی گفت.

همچنین بخوانید: دادگاه به دنبال Tihar زندان مقامات پاسخ در محکوم Vinay درخواست برای درمان پزشکی

دهلی دادگاه در 17 فوریه دستور داد که چهار محکوم به اعدام محکومین در Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل به دار آویخته خواهد شد “از گردن تا زمانی که آنها مرده” در مارس 3 6 صبح پس از مشاهده است که به تعویق انداختن اجرای هر بیشتر خواهد بود موهن بمقدسات به قربانی حقوق.

“ماده 21 صرفا تضمین فرصتی برای محکوم محکومین به اعمال حقوق قانونی خود. آیا برای استفاده از این فرصت را از انتخاب است. اعدام شدند و دو بار به تعویق افتاده… تعویق انداختن آنها را هر بیشتر خواهد بود موهن بمقدسات به حقوق قربانی برای expeditious عدالت” دادگاه مشاهده شده است.

همچنین بخوانید: امیدوارم که آنها به دار آویخته شدند این بار – Nirbhaya را پس از دادگاه مسائل تازه حکم مرگ برای مجرم

جلسات اضافی قاضی Dharmendra رعنا بود شنیدن دادخواست به دنبال صدور یک تازه تاریخ برای اجرای حکم مرگ در مورد.

در ژانویه 31, یک دادگاه باقی مانده بود “تا نظم بیشتر” اعدام چهار مجرم — Mukesh Kumar Singh, 32, Pawan Gupta, 25, Vinay Kumar Sharma, 26 و Akshay Kumar, 31.

از چهار مجرم Pawan هنوز availed درمان یا درمانی دادخواست یا درخواست رحمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>