توسط آنلاین میز

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز جمعه معوق اعدام چهار Nirbhaya مورد محکومین تا سفارشات بیشتر.

پیش از آن در روز دادگاه عالی رد درخواست ثبت شده توسط یکی از چهار محکوم به اعدام محکومین Pawan گوپتا به دنبال نقد و بررسی از آن جهت وی را رد می کند juvenility ادعا می کنند.

بررسی درخواست ثبت و قبلا در این روز گرفته شد تا برای در نظر گرفتن در محفظه توسط یک نیمکت متشکل از قضات R Banumathi Ashok دارند بوشان و S Bopanna.

در ژانویه 20 راس دادگاه را رد کرده بود و تقاضای توسط Pawan که به چالش کشیده بود دادگاه عالی دهلی را رد خود را juvenility ادعا می کنند.

یک مدافع P Singh است که به نمایندگی از Pawan در این مورد گفت: او واصل درخواست از طرف او به دنبال بررسی از دادگاه ژانویه 20 سفارش در روز جمعه.

در حالی که رد تقاضای بالا دادگاه گفته بود وجود نداشت زمین به تداخل با حکم دادگاه که رد Pawan درخواست و ادعای او بود که به درستی آن را رد کرد و دادگاه نیز دادگاه عالی.

آن را تا به حال گفت: این موضوع مطرح شد که پیش از آن در نقد و بررسی دادخواست قبل از دادگاه راس آن رد درخواست از juvenility گرفته شده توسط Pawan و یکی دیگر از co-متهم Vinay Kumar Sharma و که سفارش به دست آمده است قطعیت.

سینگ استدلال کرده بود که در هر مدرسه خود را ترک گواهی او جزئی در زمان جرم و هیچ یک از دادگاه ها از جمله دادگاه و متهمان تا کنون در نظر گرفته اسناد و مدارک خود را.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای پلیس دهلی بود گفت: Pawan ادعای juvenility در نظر گرفته شد و هر قضایی فروم و از آن خواهد شد یک تقلید مسخره امیز از عدالت اگر محکوم مجاز است به منظور بالا بردن ادعای juvenility بارها و بارها و در این نقطه از زمان.

23-در سال پیراپزشک دانشجو به عنوان Nirbhaya شد تجاوز و به طرز وحشیانه ای حمله بر دخالت شب دسامبر 16-17 سال 2012 در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی نو توسط شش نفر قبل از او پرتاب شد در جاده ها است.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو