نیک Sandmann وکیل مسائل آتشین بیانیه ای از قصد به سی ان ان برایان Stelter اخراج برای ‘نقض محرمانه بودن’

کاوینگتن کاتولیک دانشجو نیکلاس Sandmann وکیل متهم سی ان ان برایان Stelter از نقض یک قرارداد محرمانه جمعه پس از میزبان را بازتوییت کرد حدس و گمان در حل و فصل.

Sandmann حل و فصل یک دعوی افترا با واشنگتن پست در ماه جولای و پس از او توسط رسانه ها تحریف انتشارات بیش از یک حادثه در بنای یادبود آبراهام لینکلن در سال 2019. قبلا سی ان ان پرداخت چند دلار حل و فصل به Sandmann به عنوان به خوبی.

Stelter بازتوییت نظر از وکیل علامت گذاری به عنوان S. زید اظهار نظر در Sandmann را مورد افترا پنج شنبه. زید که دارای نمایندگی روزانه تماس گیرنده در گذشته دادخواهی گفت که دانشجو “بود بدون شک پرداخت مزاحمت ارزش اسکان و نه چیزی بیشتر.”

Sandmann وکیل لین چوب در پاسخ علنی به رسانهها روز جمعه متهم Stelter از نقض یک قرارداد محرمانه توسط retweeting زید را در نظر. (مرتبط: MAGA کلاه بچه صحبت می کند: “این برای من روشن بود که او جدا از من’)

این عکسها توسط @brianstelter هزینه ممکن است او کار خود را در @سی ان ان” چوب نوشت. “آن نامیده می شود, نقض توافقنامه محرمانه. برایان Stelter دروغگو است. من می دانم که چگونه به مقابله با دروغگو.”

این جایزه نقدی برای سی ان ان حل و فصل نشده بود ساخته شده است.

Sandmann عناوین ساخته شده در سال 2019 پس از داستان این ادعا او را مسخره ناتان فیلیپس یک بومی آمریکایی از معترضان شروع به سقوط از هم جدا زیر پوشش رسانه ای گسترده ای. در واقع Sandmann و گروه کاوینگتن دانش آموزان بودند که بطور شفاهی مورد آزار و اذیت توسط معترضین با توجه بیشتر به فیلم.

چوب که در جدا کردن صدای جیر جیر است که پرونده هنوز در حال بررسی در برابر NBC, ABC, CBS, Rolling Stone, گانت و نیویورک تایمز.

سی ان ان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller مورد اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>