نیک Saban مردم را به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آلاباما مربی تیم فوتبال نیک Saban منتشر شد پیام مهم سه شنبه شب در مورد کوروناویروس.

شش بار قهرمان ملی خواست مردم به ماندن در خانه در طول coronavirus همه گیر و به شدت پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل اگر آنها را مجبور به ترک خانه های خود. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“ماندن در خانه اگر در همه ممکن است و هنگامی که شما باید در مطمئن شوید که شما نگه داشتن شش پا بین نزدیکترین فرد” سابان تشویق بینندگان. شما می توانید خود را کامل نظرات زیر.

شما می دانید همه چیز در حال گرفتن خشن هنگامی که نیک Saban است در نظر گرفتن زمان به دور از برنامه های خود را به مردم بگویید به ماندن در داخل و برای گوش دادن به کارشناسان.

اگر نیک Saban گفتن مردم به ماندن در خانه نیست و مردم در ایالت آلاباما به گوش دادن و سپس هیچ چیز خواهد شد.

بسیار شبیه اد Orgeron در لوئیزیانا سابان قابل ملاحظه ای موثر تر از فرماندار. مهم نیست که چه کسی انتخاب شده است به دولت بالاترین مقام.

سابان همیشه مهم تر است. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما برنده شدن در حلقه های متعدد با آلاباما زرشکی جزر و مد. این واقعیت که او منتشر PSA معنی آنها با توجه به چیزهایی که فوق العاده جدی است.

من نیز نمی توانید تصور کنید که چقدر کل این وضعیت باید غذا خوردن در سابان. قادر به انجام فعالیت های فوتبال باید سرنوشت بدتر از مرگ برای مربی افسانه ای.

امیدوارم همه ما از جنگل به زودی وقتی که می آید به برخورد با کروناویروس و Saban می توانید در این زمینه است.

با وجود این واقعیت است که من از آنها بدم میاید SEC, من می خواهم برای دیدن همه پشت در این زمینه است. با هم, ما در این جنگ پیروز خواهد شد!

Angry Nick GIF - Find & Share on GIPHY

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>