سازمان های غیر دولتی امید به نروژ به دیوان عالی کشور بیش از قطب شمال نفت


اسلو: دو زیست محیطی سازمان های غیر دولتی به اشتراک گذاشته شده است که آنها در تلاش بودند به نروژ به دیوان عالی کشور پس از دولت اعطا نفت مجوز در قطب شمال.

صلح سبز و ناتور og Ungdom (طبیعت و جوانان) می گویند حفاری نفت مجوز اعطا شده به شرکت ها در سال 2016 باید لغو شود چرا که آنها نقض نروژ اساسی که شامل حق برخورداری از یک محیط زیست سالم.

آنها می گویند تولید گازهای گلخانه ای از روغن فعالیت و سوخت های فسیلی خطر انداختن اهداف توافق پاریس که با هدف محدود کردن گرمایش از تغییر آب و هوا به کمتر از 2 درجه سانتیگراد در مقایسه با قبل از صنعتی درجه حرارت.

این سازمان در حال حاضر دچار دو حقوقی موانع در هر دو اسلو دادگاه بخش و دادگاه تجدید نظر که حکم داد که نگرانی های خود بودند فرضی به عنوان وجود دارد بدون یقین سوخت های فسیلی خواهد بود کشف شده است.

اما دادگاه تجدید نظر قضات گفت: تولید گازهای گلخانه ای CO2 از نروژی نفت باید به عنوان یک کل — معنی نه تنها تولید گازهای گلخانه ای از تولید بلکه از استفاده از نفت و بنزین و حتی خارج از کشور است.

“باز کردن مناطق بکر در قطب شمال برای حفاری نفت در آب و هوا اضطراری است قابل قبول نیست” صلح سبز نروژ سر Frode Pleym در بیانیه ای گفت.

“استفاده از نفت و گاز در نروژ تولید و سوخته در جاهای دیگر منجر به 10 بار داخلی تولید گازهای گلخانه ای از نروژ است.”

به عنوان بزرگترین تولید کننده نفت در غرب اروپا و نروژ در تلاش برای شکستن وابستگی به هیدروکربن ها ساخته شده است که این کشور غنی و فعال آن را به متراکم کردن یک ثروت صندوق بیش از یک تریلیون دلار است.

“جهان در حال حاضر بیشتر نفت, زغال سنگ و گاز از ما می سوزاند اگر ما برای جلوگیری از فاجعه بار تغییر آب و هوا” ترزا Hugstmyr Woie رئیس ناتور og Ungdom در بیانیه ای گفت:.

“البته نروژ مسئولیت به تولید نفت بیشتر از این آب و هوا را پشتیبانی می کند.”

مورد نگرانی های 10 مجوزهای صادر شده برای حفاری اکتشافی در دریای بارنتز.

ذینفع شامل نروژی Equinor (که قبلا استات اویل) های آمریکایی شورون و کونوکو فیلیپس و روسی لوک اویل.

دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای شنیدن در این مورد در ماه های آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>