سازمان های غیر دولتی ترس از افزایش قاچاق انسان در پست-مستند دوره مطالعه می گوید

توسط PTI

دهلی نو: حدود 89 درصد از سازمان های غیر دولتی مورد بررسی برای مطالعه باید گفت که قاچاق از هر دو بزرگسالان و کودکان برای کار خواهد بود “یکی از بزرگترین تهدیدات” در پست-مستند دوره به عنوان درآمد خانوار از آسیب پذیر ترین نایاب.

مطالعه انجام شده توسط Kailash Satyarthi کودکان گفت: بنیاد غیر دولتی سازمان ابراز نگرانی کرد که “وجود دارد بسیار بالا احتمال” از افزایش قاچاق انسان در این پست مستند دوره به منظور کار.

“هفتاد و شش درصد از سازمان های غیر دولتی پیش بینی قاچاق انسان به منظور سوء استفاده جنسی و قاچاق کودکان به منظور بهره برداری جنسی به دیدن قیام پست مستند” آن را گفت.

این مطالعه توصیه می شود بیشتر نظارت در روستای سطح و هوشیاری در بخشی از سازمان های اجرای قانون.

با عنوان تاثیر مستند اقتصادی و اختلال در خانواده های کم درآمد با اشاره ویژه به کودکان به مطالعه است که بر اساس پاسخ از 53 سازمان های غیر دولتی (فاز 1) و 245 خانوار از قاچاق مستعد متحده (فاز 2).

فاز 1 انجام شد مارس 27-May 5 و فاز 2 از مارس 17 تا 24.

پاسخ از سازمان های غیر دولتی دنبال شد به دلیل پیوند نزدیک در سطح توده مردم در حالی که خانواده بررسی های انجام شده به منظور توسعه یک درک عمیق از تاثیر مستند در خانواده از کمترین اقتصادی اقشار.

هشتاد و یک درصد از سازمان های غیر دولتی گفت: خانواده ها ممکن است نقدی اعتباری از محلی وام دهندگان پول در نرخ بهره بالا در این پست مستند دوره و به عنوان نتیجه تعداد زیادی از آنها ممکن است به دام اسارت بدهی.

“شصت و چهار درصد از تمام مخاطب های غیر دولتی به این عقیده است که بروز ازدواج کودکان را افزایش می دهد پست مستند دوره است. که فرزند ازدواج پست مستند افزایش خواهد یافت اظهار داشت: به شدت بیشتر توسط سازمان های غیر دولتی فعال در شمال منطقه مرکزی (71 درصد) از کسانی که عامل در شرق (61 درصد) و جنوب غرب منطقه (57 درصد) ،

شمال منطقه مرکزی اتحاد متحده: Uttar Pradesh, دهلی نو, Rajasthan, Uttarakhand, Haryana, Madhya Pradesh و Chattisgarh در حالی که منطقه شرقی شامل Bihar, Jharkhand لزبين غرب بنگال و آسام و هند.

جنوب غرب منطقه شامل گجرات, Maharashtra, Andhra Pradesh, Telangana و کارناتاکا.

حدود 85 درصد از تمام مخاطب های غیر دولتی احساس می شود که در مدرسه اتفاق می افته به احتمال زیاد به افزایش در این پست مستند دوره است.

حدود 93 درصد سازمان های غیر دولتی گفت: خانواده ها به زودی اجرا از پول و 85 درصد معتقد بودند آنها حتی ممکن است به اندازه کافی مواد غذایی در یک روز برای پر کردن شکم خود این مطالعه گفت.

در خانواده بررسی شد که “21 درصد از خانواده ها به طور بالقوه آماده برای فرستادن فرزندان خود به کار کودک خود را به دلیل افزایش آسیب پذیری اقتصادی”.

“نزدیک به 85 درصد از بررسی خانواده ها گزارش دادند که کاملا بدون درآمد در زمان بررسی.

قبل از این مستند 47 درصد خانوارها در درآمد طیف وسیعی از Rs 3,001-10,000 که آمد به 3 درصد در طول مستند” این مطالعه گفت.

آن برجسته شده که نسبت به کسانی که کمتر از 1,000 تومان کاهش یافته است و از 12 درصد قبل از این مستند به 5 درصد در زمان بررسی.

“کاهش درآمد شده است که حداقل برای کشاورزی کار که از قضا شد و درآمد کمی حتی قبل از این مستند. کشاورزان و غیر کشاورزی کار دچار کاهش قابل توجهی در درآمد. پس انداز خانواده ها نیز به شدت تحت تاثیر. قبل از این مستند 28 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که بدون پس انداز افزایش یافته است که به شدت به 68 درصد در زمان بررسی” آن را گفت.

حدود 6 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که با توجه به وضعیت بد مالی آنها خواهد دریغ نکنید برای خروج فرزندان خود را از مدرسه.

“یکی دیگر از 14 درصد خانواده پاسخ دهندگان اظهار داشت که آنها “مطمئن نیستم’ به آنچه آنها انجام خواهد داد. از این رو به طور بالقوه مدرسه رفتن کودکان از 20 درصد خانواده ها در خطر حذف از مدارس” این مطالعه گفت.

خانواده بررسی همچنین نشان داد که این مستند به طور جدی به طور متوسط پس انداز خانواده ها بیشتر مخاطب خانوار.

“قبل از این مستند 28 درصد از پاسخ دهنده خانواده ها گزارش دادند که ‘هیچ پس انداز’ این شدت افزایش یافته است به 68 درصد در زمان بررسی” آن را گفت.

از تمام کسانی که در خانواده که گزارش شده دچار کمبود مواد غذایی در طول مستند (176 از 245), 43 درصد آن را گفته بود ‘شدید’ (خسته از همه ذخایر غذایی اما مدیریت به وعده های غذایی روزانه) در حالی که 10 درصد گفت: بسیار شدید’ (خسته از همه ذخایر غذایی/آیا باید چیزی برای خوردن) و برای دیگر 13 درصد آن را ‘تا حدودی شدید’ (خسته از همه ذخایر غذایی در برخی از نقطه از زمان اما موفق به دوباره پر کردن) مطالعه اشاره کرد.

“ما پیش بینی است که قاچاق است برای رفتن به یکی از بزرگترین تهدیدات پست همه گیر ترین آسیب پذیر است. فرزندان خانواده هایی که از دست داده اند و خود را وسیله امرار معاش و مواجه با گرسنگی و قحطی و گرسنگی بسیار مستعد ابتلا به همه انواع استثمار از جمله قاچاق. ما قویا توصیه می کنیم از طریق ما گزارش می دهند که گسترده خالص ایمنی (باید) پخش می شود منبع حوزه قاچاق برای محافظت از کودکان از قاچاق می شود” گفت: Rakesh Senger, مدیر اجرایی,Kailash Satyarthi کودکان پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>