سازمان های غیر دولتی می نویسد: به Uddhav می خواهد ماهاراشترا جوامع مسکن برای نظارت بر آمد و شد و بهداشت

توسط PTI

بمبئی: از نظر شیوع کروناویروس محلی NGO نوشته است نامه ای به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و خواستار آن است که دفتر حامل تمام جوامع مسکن در بمبئی بود با توجه به مسئولیت نظارت بر سلامت اعضای خود را.

اگر جامعه مسکن دفتر حامل موفق به ارائه گزارش به مقامات بهداشتی در مورد کوروناویروس موارد آنها باید برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول هماهنگی رئیس بنیاد دکتر ابراهیم Mathai گفت: در نامه خود.

او گفت: با توجه به “عدم وجود امکانات تست” تنها علامتی موارد در فرودگاه فرستاده شد به Kasturba بیمارستان در اینجا برای coronavirus آزمون.

اما اکثر افرادی که بدون علامت هستند فرستاده شده از فرودگاه به خانه های مربوطه برای خود و قرنطینه که نیاز به نظارت معاون سابق رئیس اقلیت کمیسیون گفت.

“ماهاراشترا است پیشرو با حداکثر تعداد موارد گزارش شده در هند و ما ظاهرا در فاز 2 از گسترش این عفونت ویروسی به گفته کارشناسان پزشکی.

انتقال از فاز 2 به 3 بسیار مهم است به عنوان آن می تواند یا تشدید را به جامعه انتقال یا د-تشدید حساب پیشگیرانه اقدامات انجام شده توسط همه ما,” او گفت:.

در شهر بمبئی با آپارتمان در حال ناکافی برای قرنطینه مناسب, مهم است که شامل تمام مسکن محلی جوامع پیشرفته و محل Management (ALM) در این مبارزه با COVID-19, Mathai گفت.

به عنوان آن در حال حاضر یک واقعیت شناخته شده است که اکثر افراد بدون علامت در ابتدا مهم است که به رئیس یا دبیر یا مدیر کمیته مسکن جامعه مسئول به هر خانه و گزارش وضعیت به محلی افسر بهداشت گفت.

این باید یک وظیفه اجباری و رئیس هیئت مدیره یا دبیر باید برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول در این رویداد از یک مورد گزارش نشده است Mathai گفت.

باید وجود داشته باشد یک به روز رسانی روزانه داده شده توسط جامعه دفتر حامل به تعیین محلی مدنی سلامت افسران به طور مستقیم یا از طریق ALM, او گفت:.

برگزاری مسکن جامعه منشی-حامل های مسئول تنها راه برای نگه داشتن یک برگه در افرادی که بدون علامت در ابتدا به عنوان آن را ممکن است برای سلامت شهرداری افسران به میکرو-مدیریت این, او گفت:.

با توجه به آمار و ارقام رسمی در سراسر کشور “ممکن است در واقع درست” به عنوان اکثریت از coronavirus حامل بدون علامت هستند و تشخیص داده نمی شود در ابتدا حداکثر مراقبت و احتیاط باید اعمال شود برای مهار و جلوگیری از گسترش آن در این زمان او گفت: در این نامه است.

صحبت کردن به PTI Mathai گفت: “اگر ما در کاری که قرار است ما را به ما وضعیت می تواند تبدیل به مثل چین یا ایتالیا که برای ماده. یک مرور بر بخشی از جامعه دفتر حامل باید درمان شود به عنوان یک جرم جنایی در این زمان با صدور خاص عمل می کنند.”

اگر مسئولیت کیفری قرار داده است در دفتر حامل مسکن جوامع آنها را مجبور به انجام وظیفه خود او اشاره کرد.

“من نیز با ارسال این نامه به تمام شهرداری در کمیسیون در ماهاراشترا و من معتقدم که آنها را پیاده سازی پیشنهادات من بلافاصله به نفع ملت است,” او اضافه شده است.

تعداد کل coronavirus مثبت بیماران در ماهاراشترا افزایش یافته است به 74 با 10 بیشتر موارد مثبت گزارش شده در 24 ساعت گذشته, مقامات گفت.

از 10 مورد جدید, 6 در بمبئی و 4 در پونا گفتند.

دو مرگ نیز گزارش شده در دولت هر دو از بمبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>