سال آینده بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر همه گیر نشده: بازی رئیس

AFP/فایل

به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک باید لغو شود اگر coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد با سال آینده کمیته سازماندهی رئیس جمهور هشدار داد حاکم بیشتر به تاخیر می اندازد.

نظرات در مصاحبه با ورزش روزانه شنبه منتشر شده آمده است که کارشناسان پزشکی شک که آیا همه گیر می تواند به اندازه کافی موجود از سال آینده برای برگزاری یک رویداد طراحی شرکت کنندگان و تماشاگران از سراسر جهان است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور مدت یک سال تاخیر از بازی ها که در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021.

اما توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری بود قطعی زمانی که خواسته Nikkan Sports daily که آیا این بازی می تواند به تاخیر افتاد تا 2022 اگر همه گیر باقی می ماند یک تهدید در سال آینده پاسخ: “نه”.

“در آن صورت آن را لغو” موری گفت.

موری با اشاره به بازی لغو شده بود قبلا فقط در زمان جنگ و در مقایسه با نبرد در برابر coronavirus به “جنگ نامرئی دشمن”.

اگر این ویروس با موفقیت موجود “ما برگزاری بازی های المپیک در صلح و آرامش در تابستان آینده” او اضافه شده است.

“انسان است که شرط بندی در آن است.”Masa Takaya یک توکیو 2020 سخنگوی کاهش یافته است به نظر امکان لغو بازی و به خبرنگاران گفت که موری سخنان بودند بر اساس “رئیس افکار خود”.

اما نظرات اضافه خواهد شد به رشد سوال در مورد به تعویق افتادن تصمیم ماه گذشته پس از فشار سنگین برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک از ورزشکاران و کارکنان فدراسیون های ورزشی.

روز سه شنبه از ژاپن انجمن پزشکی هشدار داد از آن خواهد بود “بسیار دشوار” برای برگزاری این بازی ها در سال آینده اگر یک واکسن یافت نشده است.

“من نمی خواهد می گویند که آنها باید برگزار نمی شود اما این امر می تواند بسیار دشوار است” Yoshitake Yokokura به خبرنگاران گفت:.

بسیار بدبین’

و در هفته گذشته یک متخصص پزشکی که مورد انتقاد این کشور در پاسخ به کروناویروس هشدار داد که او “بسیار بدبین” است که به تعویق افتاد بازی های المپیک برگزار می شود 2021.

“صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم در بازی های المپیک است که به احتمال زیاد برگزار می شود, در سال آینده گفت: Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه.

“ژاپن ممکن است قادر به کنترل این بیماری در تابستان آینده, من آرزو می کنم ما می تواند, اما من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در همه جا بر روی زمین به طوری که در این زمینه من خیلی بدبینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک تابستان آینده,” او گفت:.

اما توکیو 2020 سخنگوی Takaya مقابله است که حتی کارشناسان پزشکی گفت که خیلی زود به قضاوت در چنین یک احتمال است.

مقامات ژاپن و کمیته بین المللی المپیک باید گفت که این بازی خواهد شد یک فرصت برای جشن پیروزی بر این ویروس با برخی از پیشنهادات است که این بیماری همه گیر مبارزه حتی می تواند گنجانیده شده مراسم افتتاحیه.

تعویق بازی عظیم لجستیکی و مالی چالش با نهایی بابت تاخیر هنوز مشخص نیست.

در این مصاحبه موری گفت: سازمان با توجه به برگزاری مشترک باز و بسته شدن مراسم برای بازی های المپیک و پارالمپیک در تلاش برای کاهش هزینه ها.

در زیر طرح های پارالمپیک خواهد تاریخ المپیک, مراسم افتتاحیه, در جولای 23 و المپیک مراسم اختتامیه خواهد بود یکپارچه پارالمپیک رویداد بسته شدن در ماه سپتامبر.

اما موری اعتراف کرد که توکیو برگزارکنندگان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آمده رضایت از کمیته بین المللی المپیک و پارالمپیک شد.

“این رفتن به یک قابل توجهی کاهش در هزینه ها و یک پیام از پیروزی در برابر بحران جهانی اما این آسان نیست” موری گفت.

برگزارکنندگان باید گفت این سئوال که شانه به هزینه های اضافی است که هنوز برای حل و فصل شود هر چند موری گفت: کمیته بین المللی المپیک باید پرداخت اشتراک بگذارید.

“ما باید تصمیم گیری پس از هر دو طرف بررسی و به طور کامل آنها را درک,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im