کانال های خبری باید مجوز برای برگزاری برنامه ها در ایودیا: دولت

توسط PTI

ایودیا: این ایودیا دولت های منطقه است گفت: اخبار کانال های که طرفین دعوا در ایودیا زمین مورد اختلاف باید بخشی از هر گونه بحث که آنها پخش از اینجا در طول ‘Bhumi Pujan’ به صورت Ram معبد در آگوست 5.

در یک مشورتی آن را نیز گفت که اگر کانال در حال پخش یک بحث یا برنامه از ایودیا در اوتار پرادش در طول زمین شکستن مراسم باید وجود داشته باشد هیچ نظر برابر هر فرد و یا دین.

کانال های خبری را به اجازه قبلی برای برگزاری هر برنامه و همچنین ارائه تعهد به مقامات با توجه به مشاوره.

“ما مشورتی صادر کرده اند به کانال های خبری به عنوان آنها را به قبل از کسب اجازه از قاضی برای برگزاری برنامه های آنها اجازه خواهد داشت تعداد محدودی از اعضا و یا بینندگان خواهد بود و مجاز به شرکت پخش و یا ضبط” معاون مدیر اطلاعات Murli دهار سینگ گفت PTI.

او گفت که یک قاضی و پلیس مستقر خواهد شد در این برنامه اعضا و اخبار کانال کارکنان باید به شدت به دنبال COVID-19 پروتکل های.

کانال های خبری را به اطمینان حاصل شود که هیچ دیدگاه ساخته شده در برابر هر گونه دین یا فرد و احزاب از ایودیا اختلاف مورد دعوت سینگ گفت.

نخست وزیر نارندرا مودی است که به احتمال زیاد برای حضور در اوت 5 رویداد.

دهه Ram Janmabhooomi – ببری مسجد عنوان مورد اختلاف حل و فصل شد توسط دیوان عالی کشور در سال گذشته در 9 نوامبر.

در آن حکم دادگاه گفت: کل 2.77 هکتار از زمین مورد اختلاف در ایودیا باید دست به خدای Ram, لالة بود که یکی از سه طرفین دعوا.

آن را نیز کارگردانی این مرکز برای تخصیص دادن یک جایگزین 5 هکتار طرح به اهل سنت وقف هیئت مدیره برای ساخت یک مسجد جدید در “برجسته” در شهر مقدس در اوتار پرادش.

پیش از این ‘Bhumi Pujan’, Ram Mandir اعتماد صادر شده درخواست تجدید نظر به جانبازان درخواست آنها را برای اهدای نقره آجر.

آن گفت: اعتماد است نه محل مناسب برای ذخیره آنها و نه تجهیزات و امکانات برای بررسی خلوص نقره آجر.

جانبازان در اعداد بزرگ در حال اهدای نقره آجر برای Ram, Mandir, و است که مشکلات ایجاد شده برای جلب اعتماد که در آن به فروشگاه و نحوه تایید خلوص از Ram Mandir اعتماد Champat Rai گفت.

او گفت که تا حال حاضر بیش از یک quintal نقره آجر و آجر از فلزات دیگر اهدا شده است به اعتماد است.

Rai خواسته جانبازان که اگر آنها می خواهند به کمک آنها باید پول کمک های مالی از طریق بانک سپرده.

بت رم لالة را همین یک جدید ‘Navratna’ لباس در روز ‘Bhumi Pujan’.

لباس نصب می شود با نه سنگ است و در حال بخیه اینجا.

پاندیت Kalkiram رئیس Ramdal حاضر خواهد شد به ویژه صحنه و لباس را بت.

Bhagwat Pahari این خیاط دوخت لباس گفت آن است که “شانس خوبی برای من است که به من داده شده این کار بزرگ من قطعا در آماده سازی چنین صحنه و لباس خواهد شد که تاریخی را در خود دارد. ما در حال دوخت لباس برای Ram, لالة پس از نسل” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>