به تازگی منتشر شده میله Blagojevich با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن, لیست جدید حزب وابستگی: ‘من Trumpocrat’

صحبت با خبرنگاران پس از آزادی از کلرادو زندان فدرال شنبه شب و قبل از سوار شدن به هواپیما در فرودگاه دنور سابق دموکرات فرماندار ایلینویز راد Blagojevich ابراز قدردانی خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی ذکر شده یک حزب جدید وابستگی برای خودش.

“آن بوده است مدت زمان طولانی” گفت: WGN News خبرنگار جولی Unruh. “من عمیقا سپاسگزار به رئیس جمهور تهمت و آن را عمیق و قدردانی ابدی. او مجبور به انجام این کار. او یک جمهوری خواه رئیس جمهور و من یک فرماندار دموکرات. من باید خیلی بیشتر به فردا می گویند.”

ان بی سی Haleigh هافمن ارسال شده تصویری از سابق ایلینوی فرماندار مثال “حزب وابستگی” به عنوان یک “Trumpocrat.”

“او بدیهی است که یک فن بزرگ در من,” او گفت:. “اگر شما درخواست چه وابستگی حزبی است که من Trumpocrat.”

Blagojevich خدمت هشت سال از 14 سال فدرال حکم برای تلاش برای فروش و سپس رئیس جمهور منتخب باراک اوباما از ایالت ایلینوی در مجلس سنا صندلی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا سابق فرماندار دموکرات بخشش معنی است که در حالی که او در زندان است به پایان رسیده است, اصلی خود اعتقاد راسخ ایستاده خواهد شد. (مرتبط: مایکل تریسی: بلومبرگ کمپین ‘ترین بی باک, گروه سالارانه مداخله در تاریخ آمریکا سیاست های انتخاباتی’)

“بله ما تبدیل حکم راد Blagojevich. او در خدمت هشت سال در زندان یک مدت زمان طولانی. او به نظر می رسد مانند یک فرد بسیار خوب, نمی دانم او را” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر