نیوزیلند بازداشت نوجوان پس از تهدید به Al Noor مسجد

NZ کمربند پلیس این منطقه در مقابل مسجد نور مسجد پس از حادثه تیراندازی در کرایستچرچ در 15 مارس 2019. حمله به دو, Christchurch, مساجد چپ حداقل 51 مرده — عکس: AFP/ فایل

WELLINGTON: نیوزیلند پلیس دستگیر 19 سال بیش از یک “شنیع” تهدید ساخته شده در طول هفته در برابر یکی از Christchurch مساجد هدفمند در تیراندازی و کشتار سال گذشته است.

به عنوان نیوزیلند آماده به مناسبت سالگرد یک سال از قتل عام توسط خود قسم خورده سفید supremacist که به کشته شدن 51 مسلمان نمازگزاران پلیس را محکوم کرد تهدید و افزایش گشت در دو مسجد که مورد حمله قرار گرفتند.

این پیام تهدید آمیز ساخته شده است در رمزگذاری شده نرم افزار پیام گزارش داد که یک مرد در یک balaclava نشستن در یک خودرو در خارج از Al Noor مسجد همراه با تهدید متن و تفنگ از emoji.

“این نوع از تصاویر هیچ جایی در Aotearoa نیوزیلند — آن را شنیع و تحمل نخواهد شد” Canterbury پلیس فرمانده سرپرست جان قیمت در بیانیه ای گفت با اشاره به کشور توسط هر دو آن مائوری و نام انگلیسی.

او گفت: این مرد که به نام دستگیر شد پلیس پس از اعدام یک حکم جستجو در Christchurch, آدرس و در واقع چندین مورد از جمله یک وسیله نقلیه است.

قیمت مرد گفت: متهم شده بود در یک نامربوط ماده که اعلام نشده و پلیس هنوز شواهد جمع آوری بیش مسجد تهدید.

او گفت که پلیس نیز افزایش گشت زنی در اطراف Al Noor و Linwood مساجد خواهد بود و حفظ “حضور قابل مشاهده” به عنوان مارس 15 سالگرد روش.

“امنیت جامعه است که بیشترین اولویت ما,” او گفت:.

قیمت ستایش اعضای عمومی که گزارش تهدید تصویر و هشدار داد در برابر اشتراک گذاری آن آنلاین.

او گفت: تصویر شده بود با اشاره به جدید Zealands رئیس بازرس دیوید Shanks برای دیدن اگر آن را باید طبقه بندی شده به عنوان اعتراض مواد است که می تواند به اشتراک گذاری آن را یک جرم با مجازات تا 14 سال در زندان است.

شانکس سال گذشته ممنوع تصویری livestreamed در رسانه های اجتماعی در تیراندازی و, Christchurch, مردی که بعد از آن به اشتراک گذاشته شده در آن زندانی بوده به مدت شش ماه.

ادعا مسجد مهاجم Brenton, Tarrant, یک ملی استرالیا است که با توجه به رفتن به دادگاه در ژوئن 2 در مواجهه با اتهام تروریسم به علاوه 51 فقره قتل و 40 از اقدام به قتل بیش نیستیم ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im