بررسی جديد می گويد نيويورکی ها خواهان کاهش ماليات هستند

به گزارش فاکس 5، یک نظرسنجی جدید از موسسه منهتن نشان می دهد که نیویورکی ها در مورد جهت کلی شهر به شدت تقسیم شده اند و می خواهند شاهد بهبود شرایط اقتصادی شوند.

از 1485 surveyedنیویورکی بررسی شده ، تنها 46 ٪ بر این باورند که این شهر است “به طور کلی در مسیر درست به رهبری ، در حالی که42 reported٪ بر این باورند که نیویورک است “خاموش در مسیر اشتباه ،” فاکس 5 گزارشداد. از جمهوری خواهان، دموکرات ها و ایندیپندنت ها تنها دموکرات ها اکثریتی داشت که دیدگاه های مثبتی در مورد مسیر شهر داشت.

۴۵٪ از پاسخ دهندگان عملکرد شغلی بیل دو بلاسیو شهردار دموکرات، به ازای هر فاکس ۵ را تأیید می کنند. با این حال اندرو کوئومو از امتیاز تأیید شغل ۷۳٪ برخوردار است. (مرتبط: ‘او بهتر است ارتش’: اندرو Cuomo می گوید دونالد ترامپ در نیویورک استقبال نمی شود)

در مورد اهمیت مسئله، 22 درصد از نیویورکی ها گفتند اقتصاد بزرگترین مشکل موثر بر شهر است؛ ۲۱٪ به جرم و ایمنی عمومی پاسخ دادند. 12٪ و 11٪ گفت: روابط نژادی و مراقبت های بهداشتی، به ترتیب، همانطور که توسط فاکس 5 گزارش شده است.

#AndrewCuomo، دست از ناله در مورد مشکلات مالیاتی نیویورک بردار! نه، این کاهش مالیات @realDonaldTrump که دولت شما را در آن سوراخ عظیم درآمد مالیاتی قرار داده است، این سیاست های لیبرال شماست که نیویورک را در آن ظرف غذا قرار می دهد. اگر شما می خواهید برای نگه داشتن NYers در اطراف، مالیات پایین تر! pic.twitter.com/LuqCxkV4NL

— تریش ریگان (@trish_regan) فوریه 13, 2019

کاهش مالیات محبوب ترین ایده سیاست شناور به پاسخ دهندگان بود، با 75٪ از پاسخ دهندگان گفت که آنها کاهش مالیات شهرستان حمایت می کنند.

دو در پنج پاسخ دهنده گفتند اگر این شانس داده leave شود، نیویورک را ترک می کنند و به جای دیگری نقل مکان می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر