نیویورک اجازه خواهد داد که تغییر جنسیت افراد زیر سن قانونی برای تغییر جنسیت در شناسنامه

نیویورک مقامات دولت اعلام کرد که دولت در حال تغییر سیاست خود منع تغییر جنسیت افراد زیر سن قانونی از تغییر جنسیت در گواهی تولد خود را با توجه به دالاس صدای.

پس از طرح دعوی در دادگاه فدرال که Lambda Legal یک همجنسگرایان قانونی دفاع غیر انتفاعی در برابر دولت در ماه گذشته به نمایندگی از یک نما, پسر, مقامات رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک دادستان کل Letitia James’ دفاتر اعلام تغییر سیاست اجازه دادن به افراد زیر سن قانونی سن 16 یا جوان را به یک درخواست برای تغییر جنسیت در شناسنامه خود را از طریق پدر و مادر و یا قیم قانونی Dallas صدای گزارش داد.

قبل از تغییر سیاست دولت شده بود اجازه افرادی که 18 و بیش به تغییر جنسیت خود را تعیین, در, شناسنامه, بدون عمل جراحی, اما افراد زیر سن قانونی ممنوع شد, از انجام این کار. (مرتبط: تعدادی از تغییر جنسیت عمل جراحی است و یکی دکتر است که آن را ‘بهداشت و درمان اضطراری’)

شاکی در مورد M. H. W. است که تغییر جنسیت پسر و متعهد شده است “بالینی-مناسب جنسیتی تایید مراقبت” به انتقال دالاس صوتی گزارش شده است. M. H. W. متولد شد و در ایتاکا نیویورک اما در حال حاضر زندگی در هوستون و در حالی که با تغییر جنسیت خود گذرنامه و امنیت اجتماعی سوابق پدر و مادر کودک مطلع شدند که نیویورک را اجازه نمی شناسنامه اصلاحات برای افراد زیر سن قانونی.

لاندا قانونی واصل طرح دعوی در دادگاه طرف کودک در ماه ژانویه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال نیویورک با توجه به دالاس صدای. این گروه نیز تحت پیگرد اوهایو و تنسی که منع نما مردم از تغییر جنسیت خود را در شناسنامه.

“این را نباید جزئی و خانواده اش تحت پیگرد دولت برای دریافت حقوق خود به رسمیت شناخته شده اما با این اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه حذف منسوخ شده و ناعادلانه مانع تغییر جنسیت افراد زیر سن قانونی توانایی خود می شود و باید دقیق و ضروری هویت اسناد و مدارک” Omar Gonzalez-بت پرست دادستان ارشد در Lambda Legal گفت: در یک بیانیه نوشته شده است با توجه به دالاس صدای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im