نیویورک تایمز Stealth-ویرایش بایدن تجاوز جنسی, داستان حذف تاریخچه ناخواسته لمس

نیویورک تایمز به نظر می رسد به stealth-ویرایش یک داستان در یکشنبه مورد تجاوز جنسی اتهامات علیه دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در حالی که او یک سناتور در 1990s.

نیویورک تایمز روز یکشنبه با عنوان “بررسی تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن” که در آن مقاله را بازگو سابق سنا کارمند نسخه از یک حمله که گفته می شود صورت گرفت در سال 1993 توسط آن دلاور سناتور.

پس از برخی از کاربران توییتر مسخره خاص و گذر در قطعه, زمان ویرایش آن را به حذف مختصری بازگویی گذشته اتهامات علیه بایدن و نه توجه داشته باشید این تغییرات است. (مرتبط: جو بایدن در سال 2018: ‘هیچ توجیه’ دست زدن به یک زن بدون رضایت او’)

“دیگر هیچ اتهام در مورد تجاوز جنسی به ظاهر در این دوره از گزارش ما و نه هر گونه سابق بایدن کارکنان تایید Reade بدخشان. ما در بر داشت هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی توسط بایدن فراتر از آغوش, بوسه و لمس کردن است که زنان قبلا گفته شده آنها را ناراحت کننده” این بار ابتدا گزارش شده است.

پس از اینکه صریحا مسخره برای بی اعتنا تن از گزارش اصلی مقاله تغییر گذشت. آن را به عنوان خوانده شده “بدون اتهام در مورد تجاوز جنسی به ظاهر در این دوره از گزارش نه هر سابق بایدن اعضای هیات اثبات هر جزئیات از خانم Reade بدخشان. این بار هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی توسط آقای بایدن.”

کاغذ ساخته شده بدون توجه از ویرایش به قطعه اما byline متحده “به روز شده در 9:51 p. m. ET. (مرتبط: زن دوم متهم بایدن از نامناسب لمس کردن)

Reade به تازگی ثبت یک شکایت کیفری در ماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net