نیویورک تایمز می ایستد گزارش از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه اتصالات با وجود FBI یادداشت رد کردن آن

نیویورک تایمز است و یک فوریه سال 2017 گزارش وی از سوی مامورین که تهمت همکاران در ارتباط با افسران اطلاعاتی روسیه حتی پس از آزادی از داخلی FBI یادداشت که شناسایی اشتباهات متعدد در داستان است.

“ما ایستاده ما گزارش” نیویورک تایمز سخنگوی آیلین مورفی به او گفت که مقاله خود را برای گزارش خود در این اسناد به تازگی منتشر شده.

دادستان کل ویلیام بر محرمانه دو سند در این هفته مربوط به اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. یکی منتشر شد جمعه 57-صفحه یادداشت از مصاحبه که پرونده نویسنده کریستوفر استیل منبع اولیه انجام شده با اف بی آی در ماه ژانویه 2017.

دوم این است مقام سابق اف بی آی پیتر Strzok را حاشیه نویسی از یک Feb. 14, 2017, گزارش, که, گفت چهار, مقامات آمریکایی ادعا کرد که مقامات ره ارتباطات و تماس سیاهههای مربوط از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران صحبت با هوش. (مربوط به: نیویورک تایمز تاریخ رسیدن بیش از حد در اینتل نشت)

“در این بیانیه نادرست و گمراه کننده به عنوان نوشته شده است:” Strzok نوشت: با اشاره به بند باز کردن از بار داستان. “ما را دیده اند و نه شواهد از گونه افراد وابسته با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در تماس با [ماموران].”

Deputy Assistant FBI Director Peter Strzok testifies before a joint committee hearing of the House Judiciary and Oversight and Government Reform committees in the Rayburn House Office Building on Capitol Hill July 12, 2018 in Washington, DC. While involved in the probe into Hillary ClintonÕs use of a private email server in 2016, Strzok exchanged text messages with FBI attorney Lisa Page that were critical of Trump. After learning about the messages, Mueller removed Strzok from his investigation into whether the Trump campaign colluded with Russia to win the 2016 presidential election.

معاون FBI مدیر پیتر Strzok قبل از شهادت یک کمیته مشترک شنوایی. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

Strzok بود که اف بی آی را محقق سرب در تیراندازی طوفان به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب ریخته و آب سرد روی جنبه های دیگری از, گزارش تایمز از جمله این که محققان بودند الک را از طریق گسترده ای از سوابق تماس و تهمت محرم راجر سنگ تحت بررسی بود در آن زمان.

این بار داستان پیشرفته غالب روایت در آن زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ممکن است توطئه با کرملین برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016. داستان همچنین آمار یک روز پس از مایکل فلین استعفا داد و به عنوان مشاور امنیت ملی به دلیل یک رسوایی مربوط به تماس های تلفنی او با سفیر روسیه سرگئی Kislyak در دسامبر 2016.

Strzok آگاه بود از کسانی که خواستار زیرا اف بی آی به دست آمده یک رونوشت از آنها از طریق نظارت Kislyak.

محققان در نهایت هیچ مدرکی از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و دولت روسیه. مشاور ویژه رابرت مولر گزارش را ندارد هر گونه اشاره به ارتباطات در سال 2016 بین هر تهمت همکاران و هوش می رود.

مورفی بار سخنگوی نیست رفتن به جزئیات در مورد این که چرا کاغذ چسبیده است با داستان در یادداشت جدید.

این بار به تازگی تحت بررسی برای دو تن دیگر از گزارش ها در مورد روسیه است.

مقاله منتشر شده در ژوئن 26 که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود در جریان مارس در هوش که اطلاعاتی روسیه عملیات پرداخت شد مبارزان طالبان به کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. کاخ سفید به شدت رد کرده است که تهمت بود گفت: در مورد هوش.

سه روز بعد بار گزارش شده است که اطلاعات موجود در یک نوشته توجیهی کتاب و معلوم بود که آیا اطلاعات شفاهی ابلاغ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

این بار گزارش شده در فوریه. 20 که یک جامعه اطلاعاتی رسمی به کنگره گفت که دولت روسیه از مداخله در جریان انتخابات ریاست جمهوری برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. دیگر رسانه های خبری از جمله سی ان ان گزارش داد که گزارش اولیه بود درهم و جامعه اطلاعاتی رسمی “mischaracterized” هوش در طول جلسه به کنگره است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>