نیویورک تایمز پاره پاره برای توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن کوه راشمور سخنرانی با عنوان “تاریک و تفرقه’

نیویورک تایمز در آن زمان در چانه در توییتر پس از بحرانی گزارش توصیف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب جمعه در سخنرانی خود در کوه راشمور به عنوان “تاریک و تفرقه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی محور در میهن پرستی حکومت قانون و ستایش قهرمانان و حفاظت از آثار تاریخی ارج نهادن به آنها را. آن را نیز شامل یک شرکت توبیخ کسانی را که خواهد محو کردن Mount Rushmore آنها به عنوان بسیاری از دیگر مجسمه ها و بناهای تاریخی.

“من اینجا هستم تا خود را به عنوان رئیس جمهور اعلام قبل از کشور و قبل از جهان: این بنای تاریخی را هرگز به تخریب این قهرمانان هرگز مخدوش; میراث خود را هرگز نابود شود; دستاوردهای خود را فراموش نمی شوند و کوه راشمور خواهد ماند برای همیشه به عنوان یک ابدی ادای احترام به پدران ما و آزادی ما” گفت: رئیس جمهور به شعارهای “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!” از جمعیت است.

نیویورک تایمز کاخ سفید خبرنگار آنی Karni اما دیدم این سخنرانی با عنوان “تاریک و تفرقه” تلاش برای تعریف دوباره انتخابات به عنوان “جنگ” علیه سمت چپ. (مربوط: 19 نام ردسکینز می تواند اتخاذ فقط به شاش کردن بیدار اراذل و اوباش)

“ایستاده در یک بسته بندی آمفی تئاتر در مقابل کوه راشمور برای جشن روز استقلال رئیس جمهور تهمت تحویل تاریک و تفرقه سخنرانی روز جمعه که بازیگران خود را در مبارزه و تلاش برای برنده شدن در دور دوم به عنوان یک نبرد در برابر ‘جدید چپ فاشیسم’ به دنبال از بین بردن ملت و ارزش های تاریخ” Karni نوشت.

این بار صدای جیر جیر از داستان را به خود جلب کرد یک دسته از انتقاد از تهمت حامیان. در اینجا یک نمونه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im