نیویورک ارسال بیش از 4500 Coronavirus بیماران به خانه های پرستاری پس از کومو سفارش: AP

نیویورک خانه های پرستاری بودند مجبور به پذیرش بیش از 4500 coronavirus بيمار از بيمارستان با تشکر منظور از دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, چوب خط حساب کردن توسط آسوشیتد پرس در بر داشت.

کومو شده گرم, انتقاد خود را مارس 25 منظور وادار کردن دوره نقاهت COVID-19 بيمار به نیویورک خانه های پرستاری — تصمیم سرزنش برای دولت بالا بدن تعداد در میان افراد مسن است. فرماندار منتظر تقریبا شش هفته قبل از بازگرداندن نظم در مارس 10.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت حاضر به انتشار نتایج یک داخلی بررسی که چگونه بسیاری از coronavirus بيماران به صورت تصادفی در خانه های پرستاری در سراسر کشور AP گزارش شده است.

(Stefani Reynolds/Getty Images)

فرماندار نیویورک اندرو کومو (Stefani رینولدز/گتی ایماژ)

وزارت بهداشت و درمان است آگاهانه تحت-شمارش تعداد خانه سالمندان مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از آرام تغییر حکومت ساخته شده در اواخر ماه آوریل یک سخنگوی وزارت قبلا اذعان کرد پس از یک Daily Caller, اخبار بنیاد بررسی است.

دولت تغییر قوانین برای شمارش خانه سالمندان مرگ و میر بین آوریل 28 مارس 3, پس از کومو رو موشکافی برای سفارش خانه های پرستاری قبول coronavirus بیماران.

حداقل تا مارس 28 وزارت بهداشت شد افشای coronavirus مرگ و میر ناشی از تمام خانه سالمندان و مراقبت از بزرگسالان تسهیلات ساکنان صرف نظر از اینکه فوت بیمار در طولانی مدت خود را به مرکز مراقبت و یا در یک بیمارستان است.

توسط مه 3 دولت تا به حال ساخته شده یک تغییر ظریف به آن آشکار وب archives نشان می دهد. وزارت بهداشت در حال حاضر تنها افشا coronavirus مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از بیماران که درگذشت در حالی که حضور فیزیکی در مرکز خود را.

قرار دادن متفاوت: خانه سالمندان ساکن شد که بیمار خود را در خانه سالمندان و پس از آن در مدت کوتاهی پس از ورود در یک بیمارستان حذف شده از نیویورک شمارش از خانه سالمندان مرگ و میر. (مرتبط: PA وزیر بهداشت منتقل مادر از مراقبت شخصی خانه پس از سفارش خانه های پرستاری قبول COVID نفر)

نتیجه نهایی این است که یک کاهش شدید در تعداد رسمی مرگ و میر در بسیاری از امکانات از جمله. نیویورک است که دولت تنها با یک عمده شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان به گزارش کسانی که مرگ و میر که در راه است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im