نیویورک آزادی و طوفان سیاتل بازیکنان راه رفتن دادگاه در طول سرود ملی

نیویورک آزادی و سیاتل طوفان راه می رفت خارج از دادگاه روز شنبه طی سرود ملی.

به عنوان سرود پخش شد قبل از بازی, بازیکنان, فقط راه می رفت درست کردن دادگاه و رفت به اتاق رختکن به جای ایستاده است. هر دو تیم نیز صحبت کرد و در حمایت از Breonna تیلور بود که کشته شده توسط پلیس در لوییویل. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

شما می توانید به تماشای لحظه آشکار شدن زیر.

تبریک به WNBA در نهایت برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن توجه در لیگ. هنگامی که شما نمی توانید چشم به دیده بان به دلیل واقعی بازی بسکتبال شما راه رفتن به دادگاه در طول سرود ملی به مردم صحبت کردن است.

آنچه کاملا پوچ وضعیت. آیا این بازیکنان انجام می دهند ؟ آنها پرداخت می شود به بازی بسکتبال است. آنها در حال پرداخت به فعالان سیاسی.

من نمی توانم تصور کنید که چگونه خشم لیگ ده ها تن از طرفداران باید با این حرکت.

هنگامی که مردم از دست دادن غرور و افتخار در امریکا ؟ هنگامی که مردم متوقف بودن افتخار سرود ملی ؟ من به یاد داشته باشید زمانی که من بچه بودم, ما همه افتخار به آمریکایی ها است.

این کشور کامل نیست, اما آن را یکی از ما داشته باشد. ما می توانیم ما معایب و هنوز هم افتخار این کشور است. چه اتفاقی افتاد به Breonna تیلور باید مورد بررسی و پاسخ داده شود که چرا او درگذشت. صحبت کردن در مورد آن نیست یک دیوانه چیزی که به انجام است.

اما چگونه راه رفتن در طول سرود ملی انجام هر گونه اهداف در همه ؟ راه رفتن در طول سرود ملی نیست و هیچ چیز ثابت. آن را فقط تقسیم مردم و تبدیل ورزش به یک بحث سیاسی به جای رقابت است.

اجازه دهید ما را در نظرات می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد سرود ملی بحث است. متاسفانه من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به دور در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>