نیویورک نیکز با فشار به عقب بلیط فصل تمدید تاریخ به دلیل Coronavirus

Coronavirus را مجبور به نیویورک نیکز برای ایجاد تغییرات در فرایند خرید برای فصل بلیط.

با توجه به ایان Begley این نیکز با ارسال پیام به دارندگان بلیط فصل است که تاریخ تجدید برای 2020-2021 فصل بود که تحت فشار قرار دادند. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

استدلال شده است به طوری که مردم می توانید یک تماس بلیط “در زمانی که آنها کمتر قطعیت” به عنوان coronavirus نابسامانی جامعه است.

همه چیز در نظر گرفته, این است که احتمالا یک حرکت واقعا هوشمند توسط نیکز. مردم از دست دادن شغل خود را از اقتصاد پایین است و مردم ممکن است تجدید بلیط اگر آنها مجبور به تصمیم گیری در حال حاضر.

نیکز می خواهید ورزشگاه بسته بندی شده برای هر بازی. آنها می خواهند بلیط به حرکت در اطراف. که نمی تواند اتفاق می افتد اگر مردم نیست, اعتماد به نفس آنها باید این پول در حال حاضر به پرداخت برای آنها.

Coronavirus کاملا نابود ورزشی, بسته, NBA را برای آینده قابل پیش بینی نیست و هیچ پایان دادن به قتل عام در چشم.

نیکز را برای انطباق با زمان و این بدان معناست که عقب هل دادن تاریخ بلیط فصل تمدید شود. در طرح بزرگ از چیزهایی که آن را بزرگترین معامله است.

بیایید فقط امیدوارم که این بحران به پایان می آید دیر یا زود. ما همه در حال رشد واقعی از آن خسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>