رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید نیویورک برای آغاز محاکمه مالاريا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که خود دولت تنظیم شده است برای شروع آزمایشات بالینی این هفته برای مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک درمان ممکن برای کوروناویروس.

“این رئیس جمهور خوش بینانه در مورد این داروها و ما همه خوش بینانه است که می تواند کار” کومو گفت: در روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

کومو گفت که مقامات بهداشتی دولت تهیه شده 750,000 دوز مالاریا, داروی کلروکين; 70,000 دوز از آن مشتق هیدروکسی کلروکین; و 10000 دوز از آنتی بیوتیک Zithromax برای استفاده در آزمایشات مجموعه ای برای شروع روز سه شنبه.

برخی از مقامات بهداشت ابراز خوشبینی محتاطانه پس از آزمایشگاه و آزمایشات بالینی انجام شده در فرانسه نشان داد که کلروکين و هیدروکسی کلروکین شده اند موثر در مبارزه با ویروس. (مرتبط: کارآزمایی بالینی را افزایش می دهد امید است که مالاریا دارو می تواند درمان Coronavirus)

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد این دانشکده برای گرمسیری پزشکی در دانشکده پزشکی بیلور گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد که کلروکين و هیدروکسی کلروکین اند “بسیاری از بالقوه” اما “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از داده نشده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به کارگردانی غذا و دارو به سرعت موج “منسوخ قوانین و بوروکراسی” برای تست های مختلف ضد ویروسی درمان برای استفاده در برابر coronavirus. روز جمعه او به نام کلروکين و هیدروکسی کلروکین بالقوه “بازی تعویض(s).”

Dr. Anthony Fauci پیشرو بیماری های عفونی متخصص در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی کوبیده خواهد شد پایین مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان در همان کنفرانس مطبوعاتی گفت که مطالعات تا کنون بوده است “حدیثی” و قطعی نیست.

“آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن.”

با وجود آن هشدارهای, Cuomo, ابراز خوش بینی روز شنبه گفت که مواد مخدر به کار خواهد کرد.

“من می خواهم برای تشکر از FDA برای حرکت بسیار در اسرع وقت به ما این عرضه است. رئیس جمهور دستور داد که FDA به حرکت و FDA نقل مکان کرد” کومو گفت:, و اضافه کرد که کارشناسان بهداشت و درمان به او گفته اند که “وجود یک مبنای خوبی برای این باور است که آنها می تواند کار کند.”

Coronavirus همه گیر ضربه نیویورک سخت تر از هر کشور دیگر. کومو روز یکشنبه گفت که دولت 15,168 موارد و یا بیش از نیمی از تمام موارد در آمریکا بیش از 6,200 از این موارد در شهر نیویورک است.

چندین کارآزمایی های بالینی در حال انجام برای مواد مخدر. دانشگاه مینه سوتا آغاز شده 1500 بیمار دادگاه هفته گذشته است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>