شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان منتشر شده در راهنمای در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی در طول شیوع کروناویروس

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان منتشر کرده است یک راهنمای در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی در طول شیوع کروناویروس.

“داشتن رابطه جنسی با افراد نزدیک به شما” راهنمای می گوید. “شما را امن ترین شریک جنسی. خود ارضایی, گسترش COVID-19 به خصوص اگر شما دستهای خود را (و هر جنسی) با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه قبل و بعد از رابطه جنسی.”

New York City Health Department’s “Sex and Coronavirus” Guide

شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان را در “جنسیت و کروناویروس” راهنمای/تصویر

راهنمای می گوید که در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد COVID-19 و ویروس یافت نشده است در مایع منی یا مایع واژن و دیگر coronaviruses “نمی کارآمد انتقال از طریق رابطه جنسی.”

آن را نیز نشان می دهد که اگر شما رابطه جنسی تنها با “یک دایره کوچک از مردم” کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش coronavirus به جای داشتن “گروه.”

“در نظر گرفتن یک استراحت از فرد در تاریخ است. تصویری خرما, پیامک جنسی و یا چت روم ممکن است گزینه برای شما است.”

راهنمای همچنین delineates چگونه به پاک کردن مواد مورد استفاده برای مقاصد جنسی مانند نحوه شستن دست, اسباب بازی های جنسی و صفحه کلید استفاده می شود که برای چت های ویدئویی و یا تماشای پورنوگرافی.

New York City Health Department’s “Sex and Coronavirus” Guide

شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان را در “جنسیت و کروناویروس” راهنمای/تصویر

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور نیویورک به تعطیل جمعه و نیاز به همه غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور به نزدیک در حالی که فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و دیگر ضروری عملیات می تواند باز باقی می ماند.

این مستند همچنین نیاز به کل نیروی کار برای کار از خانه سخت گیری در پاسخ به بالونی از coronavirus موارد در دولت و به خصوص شهر نیویورک که در آن وجود دارد از 5700 موارد از جمعه شب با توجه به New York Post. (مرتبط: همه میله قمار ورزشگاه رستوران ها و سالن های تئاتر در 4 متحده بسته شدن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>