نیویورک شهرستان, نظام حقوقی دارای بیش از 39,000 در حال بررسی پرونده های جنایی پس از محاکمه شد و به تعویق افتاد در ماه فوریه در این شهر را تایید کرد به the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محاکمات با حضور هیئت منصفه بودند تعویق تعقیب کاهش یافته است که مقامات با هدف کاهش جمعیت زندانی و جلسات مختلف برگزار شد عملا نیویورک تایمز گزارش داد.

“از آنجا که این بیماری همه گیر در حال بررسی مسائل در شهر نیویورک در دادگاه کیفری در حال 39,200 موارد است. از کسانی که در مورد 12,000 هستند جنایات در انتظار انتقال به دیوان عالی کشور برای اقدام بیشتر” دادگاه های ایالتی نیویورک مدیر عمومی اطلاعات لوسیا Chalfen گفت: DCNF.

“این در مقایسه با نرمال در انتظار caseload حدود 27,000 مورد انتظار وضع در این کشور شلوغ ترین دادگاه جنایی,” Chalfen اضافه شده است.

تظاهرات در شهر نیویورک منجر به تعداد زیادی از دستگیری, که ضعف سیستم حقوقی, بار گزارش شده است. در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک سابق مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با توجه به تصویری از این حادثه.

“این یک وضعیت ما فقط دیده می شود هرگز قبل از” ملکه دادستان منطقه ملیندا کاتز گفت: بار. هر چند دادگاه برگزار شده است و تقریبا بیش از دو هفته گذشته برخی از قضات را بازگشت به اتاق های خود مقاله گزارش شده است.

دادستانی کارکنان بازگشت و به عنوان مقامات دادگاه افزایش میزان مجازی کیفرخواست بار گزارش شده است. آن را یک “بحران در بحران” منهتن دیوان عدالت James M. برک گفت: با توجه به بار. (مربوط به: ‘اگر ما نمی تواند خواب شما نمی خواهد خواب’: صدها نفر در اعتراض به Gracie عمارت پس از اتش شکایات افزایش می یابد)

دادگاه در ایالت نیویورک معوق شد پس از دولت سریع آزمایشی قانون به حالت تعلیق در آمد توسط دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در ماه مارس بار گزارش شده است.

اداره پلیس نیویورک و کومو پاسخ نمی دهند به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو