نیویورک دادستان کل لتیتا جیمز ‘در نظر دارد برای انجام همان’ به NRA او به بنیاد رئیس جمهور

امروز جمعه در یک اطلاعیه مطبوعاتی، رئیس جمهور ترامپ در یک اطلاعیه مطبوعاتی، به اخبار انجمن ملی تفنگ (NRA) پاسخ داد: “لتیتا جیمز دادستان کل ایالت نیویورک در پاسخ به اخبار انجمن ملی تفنگ دار ها علیه دفتر ش یک ضد لباس تشکیل داد و اظهارات رئیس جمهور ترامپ که NRA باید دفتر نیویورک خود را به محل دوستی، در یک اطلاعیه مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه نقل مکان کند.

در حالی که رئیس جمهور ترامپ و دیگران پیشنهاد کرده اند که NRA به سادگی باید در تلاش برای فرار از مسئولیت، نیویورک را ترک کند، “من به آنها یادآوری می کنم که ما بنیاد خود رئیس جمهور را تعطیل کرده، میلیون ها دلار از وجوه منحرف شده را پس از خارج کردن استفاده غیرقانونی از صندوق های خیریه، و هدایت آن بودجه به سازمان های قانونی برای مقاصد مشروع خیریه.

She added that she intends “to do the same with the NRA” and that “… NRA باید درست جایی که هست باقی بماند و برای تقلب ریشه دار خود پاسخ دهد.”

جیمز روز پنجشنبه در جلسه مطبوعاتی زنده اعلام کرد که دفتر او تشکیل دادخواست علیه NRA در تلاش برای منحل کردن سازمان به طور کامل ، به این هدف که چهار مدیران ارشد ، از جمله معاون اجرایی رئیس جمهور وین LaPierre ، کمک به “فرهنگ عدم رعایت و بی توجهبه کنترل های داخلی است که منجر به اتلاف و از دست دادن میلیون ها نفر در دارایی و کمک به NRA رسیدن به دولت مالی فعلی خود را خراب شده است “بر اساس یک اطلاعیه مطبوعاتی پنجشنبه از دفتر او.

NRA که در نیویورک به عنوان یک غیرانتفاعی ۵۰۱(ج)(۴) ذکر شده است، روز پنجشنبه در برابر دفتر دادستان کل جیمز، اقدام به طرح دعوی در برابر دادستان کل جیمز کرد و گفت که طرح دعوی در دادگاه آنها از نظر سیاسی با انگیزه است و آنها را مقامات ارشد دموکرات پشت صحنه به دنبال این مسیر قانونی تحت فشار قرار دادند.

رئیس جمهور ترامپ در این گفتگو در روز پنجشنبه هنگامی که توسط خبرنگاران در خارج از کاخ سفید در مورد اخبار از طرح دعوی در دادگاه پرسیده شد. ترامپ طرح دعوی دادستان کل را «چیز وحشتناکی» نامیده و پیشنهاد کرد که NRA به تگزاس مهاجرت کند و «زندگی بسیار خوب و زیبایی را رهبری کند.»

دیگر مقامات دولتی از ویرجینیای غربی و تگزاس همان احساس را ابراز کردند که NRA باید به ایالات دوست به حقوق اسلحه و وکالت را جابه جا کند. (مرتبط: ترامپ پیشنهاد می کند NRA نقل مکان به تگزاس پس از نیویورک AG پرونده علیه آنها)

دفتر جیمز در اواخر سال ۲۰۱۹ پس از پیگیری این سازمان به اتهام یمانند منحرف کردن وجوه خیریه و سوء مدیریت غیرانتفاعی، طبق اطلاعیه مطبوعاتی دفتر ش، حکم دادگاهی را علیه بنیاد ترامپ تضمین کرد. تعقیب قانونی منجر به انحلال بنیاد ترامپ شد.

جیمز علاوه بر این در بیانیه جمعه خود اضافه کرد که “حقایق برای خود صحبت می کنند و طرح دعوی در دادگاه ما ادامه خواهد داد ناقابل است.”

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>