مطالعه جدید نشان می دهد زنان کمتر به احتمال زیاد به تاریخ یک مرد برگزاری یک گربه در مشخصات دوستیابی شات

یک مطالعه جدید کشف کرده است که زنان کمتر به احتمال زیاد به ضربه تند وشدید زدن سمت راست یک مرد برگزاری یک گربه در دوستیابی تصویر پروفایل را.

“مردان برگزاری گربه ها مشاهده شد که کمتر مردانه; بیشتر عصبی و مطلوب و کفش; و کمتر dateable” نویسندگان این مطالعه نشان داد در هر مجله مردم در یک قطعه به چاپ دوشنبه است.

“این نتایج متنوع کمی بسته به اینکه آیا زنان خود را شناسایی به عنوان یک سگ” فرد “یا یک” گربه فرد است.,'” مطالعه اضافه شده است. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

محققان در دانشگاه ایالتی کلرادو نشان داد 708 زنان سنین بین 18 و 24 و دو عکس متفاوت از دو مرد. در یک عکس, مردان در مورد برگزاری یک گربه به عنوان هر یک مطرح شده برای ضربه محکم و ناگهانی. در دوم مردان ظاهر می شود و بدون برگزاری یک. (مرتبط: Bob Iger دفاع مارول حق رای دادن معروف پس از کارگردانان آنها را به نام ‘نفرت’)

بر اساس این گزارش:

زنان بودند و سپس پرسید که برای رای دادن به مردان در چند ویژگی از جمله ادراک شخصیت, ادراک مردانگی یا زنانگی و درک dateability با دانشمندان “درخواست به طور مستقیم اگر هر یک از شرکت کنندگان را در نظر قدمت انسان در عکس به صورت کوتاه مدت یا دراز مدت” دوره است.

نتایج برگشتم توجهی مثبت برای کسانی که مردان نما بدون یک گربه با 38 درصد از زنان بیان آنها به احتمال زیاد یا بسیار زیاد به معمولی تاریخ مرد و 37 درصد با توجه به وارد شدن در یک رابطه جدی با او 9 درصد شد و علاقه مند نیست.

زمانی که زنان نشان داده شد همان مرد اما با یک گربه, درصد از زنانی که علاقه مند بودند معمولی دوستیابی و داشتن یک رابطه جدی با او کاهش یافته و به 33 درصد و کسانی که نمی خواهید به درگیر شدن با او در همه پرید به 14 درصد است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این یافته ها تحت تاثیر قرار شد که آیا زن بیننده خود را شناسایی به عنوان یک ‘سگ’ یا ‘cat’ فرد نشان می دهد که فرهنگ آمریکایی متمایز است ‘cat مردان’ به عنوان کمتر مردانه, شاید ایجاد یک فرهنگی اولویت برای ‘سگ مردان’ در میان بسیاری از زنان علاقمند به جنس مخالف, در مورد مطالعه گروه سنی” مطالعه توضیح داده شده است.

“زنان ترجیح می دهند مردان با ‘ژن خوب,’ اغلب به عنوان تعریف بیشتر صفات مردانه” مطالعه اضافه شده است. “واضح است که حضور یک گربه کاهش می یابد که ادراک.”

وجود دارد شما آن را دارند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im