جدید گسترش coronavirus در چین و خارج از کشور برگرداند نگرانی

این عکس گرفته شده در فوریه 20, 2020 نشان می دهد که کادر پزشکی دریافت بسته بندی وعده های غذایی در یک بیمارستان در ووهان در بندگی مرکزی هوبئی استان است. عکس: AFP/خ

پکن: ظهور جدید کروناویروس موارد در کره جنوبی, ایران و بیمارستان ها و زندان ها نگرانی های تازه ای در روز جمعه بیش از گسترش این بیماری که زندگی بیش از 2,200 مردم است.

سازمان بهداشت جهانی هشدار سازمان ملل می تواند به صورت یک مشکل جدی در صورتی که موفق به “ضربه سخت در حال حاضر” در برابر این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 75 ، 000 در چین و بیش از 1100 خارج از کشور.

چین با اشاره به آمار و ارقام رسمی نشان دادن موارد جدید کاهش این هفته به عنوان شواهدی وجود دارد که آن شدید مهار اقدامات در حال کار اما تازه عفونت پدید آمده در دو پکن بیمارستان و بیش از 500 نفر دیگر گزارش شده در زندان های سراسر کشور است.

مقامات چینی قرار داده شده اند دهها میلیون نفر از مردم تحت قرنطینه در سخت ضربه مرکزی هوبئی استان و محدود جنبش در دیگر شهرهای دور از مرکز.

بسیاری از کشورها ممنوع کرده اند مسافران از چین و شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از کشور است.

اما خوشه و شیوع ادامه به ظهور و 11 نفر در حال حاضر درگذشت خارج از سرزمین اصلی چین است.

مقامات چینی گفت: پتانسیل واکسن می تواند ارائه شده برای آزمایش های بالینی در اطراف اواخر ماه آوریل است.

کره جنوبی فرقه

تعداد کل موارد در کره جنوبی نزدیک به دو برابر افزایش به 204 روز جمعه و آن را سخت ترین ضربه از کشور چین.

بیش از 120 نفر از اعضای Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک فرقه مذهبی در جنوب شهر دائگو در حال حاضر آلوده شده است.

آن آغاز شده با 61 سال که توسعه یک تب در 10 فوریه اما با حضور حداقل چهار کلیسا قبل از اینکه تشخیص داده شد.

شهردار دائگو — کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان با جمعیت بیش از 2.5 میلیون — توصیه کرده است ساکنان به ماندن در خانه در حالی که دسترسی به یک پایگاه نظامی آمریکا در منطقه شده است محدود شده است.

اکثر مردم در خیابان بودند با پوشیدن ماسک جمعه اما بسیاری از کسب و کار تعطیل شد و کارگران اسپری ضد عفونی کننده در خارج از کلیسا است.

“با بسیاری از موارد تایید شده در اینجا من نگران هستم که Daegu را تبدیل به دومین ووهان” گفت: Seo Dong-min 24 با اشاره به هوبئی پایتخت جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

کره شمالی که قرار است خود به خود تحمیل انزوا به محافظت از خود را از شیوع این بیماری در کشور همسایه چین لغو Aprils ماراتن پیونگ یانگ.

ایران تایید کرد سه مورد جدید پس از دو مردان سالمند از درگذشت این ویروس در شهر قم باعث شد عراق به ممنوعیت سفر به و از همسایه خود و کویت ملی حامل هوا به حالت تعلیق پروازها.

دو استرالیایی تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در ضمن آزمایش مثبت برای coronavirus خود را در بازگشت به خانه با وجود اینکه پاک شده در ژاپن است.

دو مورد در استرالیا خواهد سوخت سوال در مورد توکیو از سیاست های سابق اجازه می دهد الماس شاهزاده مسافران برای بازگشت به خانه پس از تست منفی است.

دو نفر از مسافران هر دو ژاپنی و در 80s, درگذشت در ژاپن در روز پنج شنبه.

“اگر ما نمی رسید سخت در حال حاضر با استفاده از پنجره فرصت ما ممکن است در مواجهه با یک مشکل جدی” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز پنج شنبه.

“این ویروس بسیار خطرناک است و آن را دشمن شماره یک خود نمی شود چنین رفتار شود.”

زندان ها و بیمارستان ها

چین گزارش 118 مرگ و میر بیشتر در جمعه افزایش تلفات به 2,236 فتح کرد گرفته شد بسیاری از آنها در هوبئی.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گفت: در به روز رسانی روزانه است که چین شمارش 889 مورد جدید.

تعدادی است که تا قبل از آن روز که این گزارش کمترین تعداد از عفونت های جدید در حدود یک ماه دامن زدن امیدوار است که این بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن به اوج خود.

در میان کسانی 258 خارج شد هوبئی پایان 16-بعد رگه هایی از عفونت های جدید در حال سقوط در بقیه کشور است.

29-در سال ووهان, دکتر, درگذشت, روز پنج شنبه و او یکی از جوانترین شناخته شده مرگ و میر از این بیماری همه گیر و هشتم در میان کارکنان پزشکی.

نقاط جدید پیدا شد در زندان ها و بیمارستان ها.

هفت پاسداران و 200 زندانیان آزمایش مثبت برای این ویروس در Rencheng زندان در شرق استان شاندونگ. هشت مقامات از کار اخراج شدند بیش از موضوع است.

در هوبئی 230 موارد گزارش شده در ووهان زندان زنان که سرپرست نیز اخراج شدند و 41 نفر دیگر گزارش شده در یک ندامتگاه در Shayan شهرستان است. یک عفونت مشکوک پیدا شد در یک نوجوان بازداشتگاه.

یکی دیگر از 34 موارد یافت شده در یک زندان در شرق استان ژجیانگ که منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن آن مدیر و رسمی دیگر.

در پکن مقامات بهداشت گفت: 36 نفر از جمله کادر پزشکی و بیماران و خانواده های آنها باید در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس در Shuanghe بیمارستان منتشر شده که جزئی مستند پس از 31 ژانویه ،

در دانشگاه شهر پکن مردم در بیمارستان یک بیمار آلوده شد و پس از بازدید از بستگان که تست مثبت برای ویروس.

بسیاری از چین باقی می ماند فلج بیش از ترس از سرایت با مردم به آرامی به trickling بازگشت به کار مدارس باقی مانده بسته و پکن سفارش مردم از بازگشت به شهر خود به قرنطینه برای 14 روز.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>