جدید رسانه های اجتماعی عمل خواهد شد تجدید نظر: PTI وزیر

وزیر فدرال برای آموزش و پرورش Shafqat محمود روز سه شنبه گفت: اطلاع رسانی از شهروندان حفاظت (علیه آنلاین آسیب) قوانین 2020 در حال تجدید نظر در Geo News بحث سرمایه نشان می دهد صحبت کنید.

“این لایحه است نه نهایی هنوز جلسات در حال انجام به بحث در مورد آن بیشتر است. جلسات را اصلاح صادر شده اطلاع رسانی” محمود گفت: میزبان حمید میر.

“قانون در حال تجدید نظر شده” وزیر فدرال اضافه شده است.

قانون greenlighted توسط کابینه فدرال چند هفته پیش ساخته شده و آن را اجباری برای رسانه های اجتماعی شرکت ها به ثبت نام و باز کردن دفتر در پاکستان است.

در اوایل روز دوشنبه وزارت امور خارجه آمریکا Bureau of South and Central Asian Affairs همچنین ابراز ترس است که رسانه های اجتماعی محدودیت در پاکستان “می تواند شکست به آزادی بیان و توسعه اقتصاد دیجیتال.”

“محدودیت های جدید در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در پاکستان می تواند [a] شکست به آزادی بیان و توسعه اقتصاد دیجیتال. مایه تاسف است اگر پاکستان مانع از سرمایه گذاران خارجی و خفه داخلی نوآوری در این بخش پویا. تشویق به بحث و گفتگو با سهامداران گفت:” اصل معاون دستیار وزیر آلیس چاه.

این قانون نیاز به غول رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter, YouTube, Infinite و دیگران برای ساخت داده های سرور در پاکستان ثبت نام و تعیین یک نماینده خواهد کرد که مقابله با یک دولت-تشکیل سازمان.

تحت قانون جدید رسانه های اجتماعی شرکت ها را مجبور به راه اندازی دیتا سرور در پاکستان ظرف یک سال و خواهد شد که به ارائه اطلاعات حساب مجرم انواع جرائم از جمله هدف قرار دادن نهادهای دولتی پخش اخبار جعلی و سخنرانی نفرت درگیر در آزار و اذیت صدور بیانیه که به ضرر امنیت ملی و یا آپلود محتوای کفر آمیز — به هوش و سازمان های اجرای قانون (سوئیچ).

آن خواهد بود که قدرت را حق به شناسایی مطالب اعتراض به سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به پایین گرفته شود. در صورت عدم تطابق در عرض 15 روز از آن خواهد شد که قدرت را به حالت تعلیق رسانه های دیجیتال شرکت ” خدمات و یا اعمال جریمه به ارزش Rs500 میلیون.

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan تایید کرده بود که یک قدرت خواهد بود تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت کرد و گفت که آن را نمی ممکن است برای دولت به ترک رسانه های دیجیتال شرکت به طور کامل غیر قابل تنظیم.

“ما نمی توانیم ترک این وب سایت به طور کامل غیر قابل تنظیم,” او گفت:. “این قوانین ساخته شده به منظور تسهیل در رسانه های اجتماعی است.”

طرفداران آزادی اینترنت نگران هستند که سند قانونی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن رسانه های اجتماعی شرکت در چک.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>