نیوجرسی از حزب دموکرات معذرت خواهی پس از تماس گی شهردار یک “پدوفیلیا’

یک دموکرات نیوجرسی Councilwoman که به نام ترنتون اولین همجنسگرا شهردار یک “پدوفیلیا” شد و خواست به استعفا توسط دولت سناتورها عذرخواهی چهارشنبه.

رابین Vaughn که نشان دهنده ترنتون صادر عذرخواهی در رسانه های اجتماعی.

“من عذرخواهی می کنیم. که باید اولین چیزی که شما از من بشنوید. من عمیقا و به طور خاص متاسفم برای این زبان است که جرم بسیاری از” Vaughn گفت: در یک بیانیه مشترک در Facebook و Twitter.

“آن هم نه قصد من برای حمله به هر کسی بر اساس هر طبقه بندی و یا تنظیمات شخصی اما باید حساسیت بیشتری نسبت به پتانسیل مفهوم از کلمات من و چگونه آنها ممکن است درک شود” او اضافه شده است.

در یک کنفرانس تلفنی در مارس 2, Vaughn انداخته مبتذل diatribe علیه شهردار نی Gusciora منجر به مشخص کردن بیهوده گویی به عنوان “ضد همجنس.” (مرتبط: نیوجرسی و سناتور اصرار Councilwoman به استعفا شد و پس از او خواستار گی شهردار یک “پدوفیلیا’)

او او را به نام “پدوفیلیا,” “زن” و “bitch ass.”

“در ادامه به خورد نی Gusciora را د**k همه شما می خواهید به motherf**ker,” او گفت: به قانونگذاران در تماس با توجه به صوتی بررسی Trentonian. او همچنین پیشنهاد کرد که تنها چیزی که Gusciora آورده به شهر سالن شد و دسته ای از پسران جوان و آنها در حال نشستن وجود دارد در شهردار suite.”

Vaughn گرفتار شده است در شبیه حوادث در گذشته است. در ماه سپتامبر او عذرخواهی کرد و پس از دفاع ضد سامی اظهارات رئیس شورای کتی مک براید به طور مشابه حاکی از آن بود که هرگز او “قصد صدمه دیده است بی احترامی و یا رفتار کسی که من توصیف نژادی لکه دار کردن و یا استفاده از آن به عنوان یک فعل.”

لیبریا فیل مورفی و سناتور باب منندز و Cory Booker به نام Vaughn به استعفا او را زیر تازه ترین اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de