نیوجرسی پیمانکار به اتهام سرقت به 1,600 N95 ماسک در نظر گرفته شده برای بیمارستان اهدای

نیوجرسی پیمانکار برق را به سرقت برده حداقل هفت مورد از N95 ماسک از یک شرکت است که در نظر گرفته شده برای کمک به آنها را به یک بیمارستان محلی نیوجرسی دادستانی کل گزارش روز شنبه.

Kevin R. بردی, 49, از نقطه دلپذیر ساحل بود متهم به سرقت هفت تا هشت مورد از N95 ماسک — هر مورد شامل 200 ماسک هر — از یک منطقه ذخیره سازی در مشخصاتش مالی تسهیلات در ایسلین نیوجرسی با توجه به دادستان. ماسک بالغ بر تا به تا 1600.

This picture taken on March 20, 2020 shows N95 face masks and hand sanitiser on display at a shop in a market in the centre of the Gulf emirate of Sharjah. (Photo by KARIM SAHIB/AFP via Getty Images)

(عکس توسط KARIM صاحب/خبرگزاری گتی ایماژ)

او گفته انجام سرقت بین 27 مارس و آوریل 1 شد و به اتهام سرقت و توطئه برای ارتکاب سرقت به عنوان بخشی از تحقیقات جاری. (مرتبط: پلیس نیوجرسی کشف 17 جسد انباشت اشیاء بدست آمده در داخل خانه سالمندان پس از ناشناس نکته)

مشخصاتش در نظر گرفته شده برای اهدای N95 ماسک به یک بیمارستان, مقامات گفت. بسیاری از امکانات مراقبت های بهداشتی در نیوجرسیاز جمله خانه های پرستاری در نیاز ناامید از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان.

نیوجرسی است 78,467 تایید coronavirus موارد و 3,840 مرگ و میر ناشی از جمعه با توجه به NJTV اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de