نیوجرسی, انتخابات شورای شهر در صورت اتهام تقلب انتخابات

در نیوجرسی شورای شهر انتخابات بود که تصمیم گرفت فقط یک تعداد انگشت شماری از رای بیش از 3000 برگه های رای بودند گزارش خود را کنار بگذارند بالا بردن سوال در مورد مشروعیت انتخابات است.

از آنجا که انتخابات در سراسر کشور در حال وقوع از طریق پست-در رای گیری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شورای شهر انتخابات در پترسون نیوجرسیشده است با آمار کشت از اتهامات تقلب انتخابات.

در اوایل این ماه, تقلب” شروع به سطح در شب قبل از انتخابات و پس از خدمات پستی ایالات متحده گزارش صندوق پستی پر شده با صدها نفر از برگه های رای که نادرست همراه, NBC4 گزارش شده است. این شهرستان پاسائیک مدیره از انتخابات منتشر شد بیانیه ای گفت: “ایالات متحده پستی مقامات مطلع شهرستان پاسائیک مدیره از انتخابات در مورد همراه رای-توسط-mail برگه های رای در اختیار خود.”

“این برگه تحویل داده شده به شهرستان و در کنار” آنها اضافه شده است. “هیئت کمیسیون انتخابات را تعیین خواهد کرد که آیا فردا این رای شمارش خواهد شد. هر گونه بی نظمی های بالقوه خواهد بود و تحویل مناسب سازمان های اجرای قانون.” (مرتبط: جمعیت سلامتی NJ پلیس اجازه می دهد تا به بازگشایی با وجود اطلاع صاحب مستند نقض)

در علاوه بر این به حدود 800 برگه های رای که با تخفیف به دلیل اتهامات تقلب از خدمات پستی ایالات متحده یکی دیگر از 2,300 رای شمارش نیست با توجه به پاترسون را فشار دهید. در مجموع 19 درصد از تمام برگه های رای ریخته بودند رد صلاحیت.

کیت فورلانگ سخنگوی پاسائیک شهرستان گفت اضافی 2,300 آراء شمارش شدند با توجه به این شهرستان تمرین مقایسه امضا در برگه های رای با کسانی که در فایل برای رای دهندگان گفتند که “بخشی از روند طبیعی” با توجه به پاترسون مطبوعات گزارش.

“این اولین بار است که تا کنون تمام VBM [آرا توسط ایمیل] انتخابات” فورلانگ گفت: روزانه تماس گیرنده وقتی پرسیده شد که چه چیزی می تواند برای بالا تعداد برگه های رای خود را کنار بگذارند این سال است.

“مطابق رای دهندگان امضا بخشی از فرایند استاندارد برای بررسی رای, اما این است که یک “طبیعی ” انتخابات” او گفت:.

از پاترسون شش بخش صندلی که رای دادند و چهار نفر از آنها تا به حال تعداد بیشتری از آرا رد صلاحیت از برنده حاشیه پیروزی. این به این معنی است که در هر یک از این تخفیف آرا می تواند تغییر نتیجه انتخابات.

فورلانگ گفت: روزانه تماس گیرنده که “همه رای دهندگان بود که برگه های رای خود مجاز اطلاع داده خواهد شد.” هنگامی که درباره تحقیقات ادعایی رای دهندگان تقلب فورلانگ اشاره ما به اجرای قانون که هنوز در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de