نیوهمپشایر به نام وطن پرست ترین ایالت در آمریکا نیوجرسی حداقل

New Hampshire است که ظاهرا وطن پرست ترین ایالت در آمریکا است.

WalletHub منتشر رتبه بندی خود را برای وطن پرست ترین ایالات در کشور بر اساس مدنی و نظامی نامزدی و نیوهمپشایر در زمان نقطه بالا. وایومینگ, آیداهو, آلاسکا و مریلند گرد بالا پنج. حداقل میهنی دولت تعیین شد, New Jersey! (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

من در ایالت ویسکانسین در آمد در شماره هشت. در یکی از جالب توجه از مطالعه محافظه کار متحده یافت شد کمی بیشتر میهنی از لیبرال متحده است.

متوسط قرمز “دولت” رتبه 23.73 و متوسط آبی “دولت” رتبه 28.15.

من نمی دانم که خیلی در مورد, نیوهمشایر, اما من تعجب نیست که بیشتر مناطق روستایی آمریکا یافت شد محافظه کارانه تر از لیبرال مناطق.

که باید آشکار به هر کسی با یک عملکرد مغز است. هنگامی که شما را به مکان های از غرب مانند آیداهو و وایومینگ و مونتانا شما پیدا کردن یک تن از میهنی مردم است.

آنها عشق و آزادی امریکا و نظامی است. وجود دارد بدون شک در مورد آن در همه و به من گفت که به عنوان کسی که در زندگی های متعدد متحده در 15.

به نیوجرسی و بقیه متحده در نزدیکی پایین لیست: عمل خود را با هم. این امریکا است. در این کشور ما برنده سوپر کاسه جنگ جهانی و مدال طلا. اگر شما را دوست ندارند که پس از آن شما زندگی می کنند در اشتباه کشور است.

اجازه دهید ما می دانیم که در آن شما فکر می کنم دولت خود را رتبه بندی در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de