نیوهمپشایر دموکرات تبلیغ توسط جو بایدن می گوید: “موقعیت واژن زن’ است که چرا او را باور نمی کند تارا Reade’

یک نیوهمپشایر دموکرات روز جمعه گفت که 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن مدعی تارا Reade داستان است که باور به این “موقعیت زن مهبل (واژن).”

دموکرات نیوهمپشایر دولت تشکر. ریچارد کومی توییتی صبح روز جمعه در مورد درک خود را از زن تشریح کرد و گفت که او باور ندارد Reade است اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور.

Reade گفته است که بایدن او را بوسید لمس او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او هنگامی که او کار کرده و او را به عنوان یک سنا کارمند در سال 1993.

“با قضاوت بر اساس موقعیت واژن زن, آن را نمی خواهد بود آسان برای هر کسی که فقط با قرار دادن انگشت خود را داخل واژن مگر اینکه خود این است که برخی از همکاری از زن خودش” کومی توییتی جمعه در 9:44 a. m. صدای جیر جیر از آنجا حذف شده است. “همین دلیل است که من معتقدم تارا Reade این اتهامات ، او است که به دنبال توجه است.”

قوی بایدن حامی و سابق پناهنده, Komi, برجسته شده است در یک بایدن کمپین تصویری بحث در مورد چرا او از گسترش Obamacare.

نیوهمپشایر حزب جمهوریخواه جلب توجه به صدای جیر جیر جمعه, درخواست دولت دموکرات که آیا آنها موافق “with این منزجر کننده و سنگدلانه اخراج مشروع اتهامات علیه” بایدن.

هر دو نیوهمپشایر حزب دموکرات و نیوهمپشایر حزب دموکرات رئیس Ray باکلی را به نام کومی به استعفا با توجه به منچستر Ink Link. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بایدن مدعی تارا Reade و اتهام تجاوز جنسی, همه در یک مکان)

“نماینده کومی نظر اشتباه است نامناسب و توهین آمیز به همه دموکرات ها و نه منعکس کننده ارزش های ما حزب” باکلی گفت.

کومی گفت: این نشریه که او تاسف نظرات خود را. او هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

“من آرزو می کنم من تا به حال دقت کنید حرف های من بیشتر مناسب است. آن در نظر گرفته شده برای کاهش درد است که تجاوز جنسی بازماندگان چهره تمام زندگی خود را,” او گفت: منچستر Ink Link. “من اعتقاد ندارم جو (بایدن) است که این نوع از کسی که خواهد هر چیزی را انجام دهید برای صدمه زدن به یک زن است.”

معلوم نیست که آیا کومی جمعه استعفا داد. نیوهمپشایر دموکرات توییتر زیستی می گوید او یک “سابق” نماینده نیوهمپشایر هر چند نیوهمپشایر مجلس نمایندگان سایت لیست او را به عنوان “در حال حاضر در خدمت دوره دوم خود در نیوهمپشایر خانه.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de