لندن: بریتانیا روز جمعه به پایان رسید تقریبا نیم قرن از عضویت در اتحادیه اروپا, ساخت تاریخی خروج پس از سالها تلخ استدلال به نمودار خود را نامشخص مسیر در جهان است.

وجود دارد و جشن و اشک در سراسر کشور به عنوان EUs اغلب تمایلی عضو شد برای اولین بار به ترک سازمان تنظیم برای ایجاد وحدت میان ملت پس از وحشت از جنگ جهانی دوم است.

هزاران نفر از مردم با تکان دادن اتحادیه جک پرچم های بسته بندی شده Londons میدان پارلمان به علامت لحظه ای از مبارزه با تروریسم در اروپا در 11 pm (2300 به وقت تهران) — نیمه شب در بروکسل.

“ما یک ملت” تعریف کرد جان خزه 44 ساله تاجر که عضو جمعیت که فوران به سلامتی به عنوان ساعت علامت پایین.

بسیاری از طرفدار اروپایی از جمله بسیاری از 3.6 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا ساخته شده است که زندگی خود را در انگلستان مشخص شده که مناسبت با جدی شمع روشن vigils.

مبارزه با تروریسم در اروپا در معرض اختلافات عمیق در جامعه است.

یکی Brexit حامی آتش به اتحادیه اروپا پرچم در مرکز لندن.

دور از این جشن بسیاری از ترس عواقب پایان 47 سال روابط خود را با نزدیکترین همسایه است.

آن را نیز برانگیخت روح جستجو در اتحادیه اروپا در مورد آینده اش پس از از دست دادن 66 میلیون نفر, جهانی دیپلماتیک بزرگ-hitter وظیفه و نفوذ از شهر لندن مرکز مالی.

– نه پایان یک آغاز –

نخست وزیر بوریس جانسون یک نشانده در زمین لرزه سال 2016 همه پرسی رای Brexit اذعان کرد ممکن است وجود داشته باشد “برجستگی در جاده پیش رو” اما گفت که بریتانیا می تواند آن را یک “موفقیت خیره کننده”.

به عنوان او در یک پارتی در خیابان داونینگ یک ساعت پیش بینی شده بر روی دیوار در خارج از شمارش پایین دقیقه تا Brexit.

جانسون وعده داده است برای متحد کردن کشور جزیره ای در عصر جدید از رفاه پیش بینی یک “عصر جدید از همکاری دوستانه” با اتحادیه اروپا در حالی که بریتانیا طول می کشد یک نقش بیشتری در صحنه جهانی است.

“مهم ترین چیز برای گفتن امشب این است که این است پایان رسید اما در آغاز او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ،

نهادهای اتحادیه اروپا در اوایل شروع به از بین بردن قرمز و سفید و آبی پرچم اتحادیه در بروکسل پیش از طلاق است که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام “sea-change” برای بلوک.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توصیف آن به عنوان یک “تاریخی علامت هشدار دهنده” است که باید نیروی اتحادیه اروپا و آن باقی مانده سازمان ملل از بیش از 440 میلیون نفر از مردم به توقف و تأمل.

Britains خروج بود مهر و موم شده در یک احساسی رای در پارلمان اروپا در این هفته به پایان رسید که با پارلمان اروپا آواز “Auld لنگ تا کنون” سنتی اسکاتلندی آهنگ وداع.

اما تقریبا هیچ چیز تغییر خواهد کرد فورا از آنجا که از 11 ماه دوره گذار مذاکره به عنوان بخشی از خروج معامله است.

انگلیسی ها قادر خواهد بود به کار و تجارت آزادانه با اتحادیه اروپا سازمان ملل تا 31 دسامبر و بالعکس اگر چه انگلستان را دیگر نمی تواند در بلوک موسسات.

اما از نظر قانونی, بریتانیا است.

و در حالی که طلاق از نظر توافق کرده اند, بریتانیا هنوز هم باید اعتصاب یک معامله در آینده روابط با اتحادیه اروپا بزرگترین شریک تجاری.

هر دو را به مجموعه ای از خود مذاکره موقعیت دوشنبه.

“ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه با پادشاهی متحده, اما آن را هرگز به عنوان خوب به عنوان عضویت” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در بروکسل.

– سال از جنجال و هیاهو –

گرفتن این دور شده است پس از سانحه روند.

بریتانیا در برابر بسیاری از اتحادیه اروپا پروژه ها در طول سال به دلیل خودداری از پیوستن به پول واحد و یا شنگن باز سفر منطقه و خطر سقوط رهایی پیدا طولانی در مورد شکایت بروکسل بوروکراسی.

نگرانی در مورد مهاجرت دسته جمعی اضافه شده سوخت بیشتر به Brexit مبارزات انتخاباتی در حالی که برای برخی 2016 رای فرصتی بود برای تنبیه دولت برای سال ها از کاهش هزینه های عمومی.

اما نتیجه هنوز یک شوک بزرگ.

آن را به راه انداخته هرج و مرج سیاسی جرقه سال از سمی استدلال که فلج مجلس و مجبور به استعفا از نخست وزیر دیوید کامرون و ترزا ممکن است.

جانسون آورده پایان دادن به آشفتگی با آخرین ماه قاطع پیروزی در انتخابات که به او اکثریت مجلس او نیاز به تصویب خود را Brexit معامله است.

اما انگلیسی ها باقی می ماند به عنوان تقسیم آنها به عنوان نزدیک به چهار سال پیش زمانی که 52 درصد رای به ترک و 48 درصد رای به ماندن در اتحادیه اروپا.

در اسکاتلند که در آن اکثریت رای به ماندن در سال 2016 Brexit زنده کرده است خواستار استقلال وجود دارد و تظاهرات جمعه در خارج از مجلس.

“من فکر می کنم آن شرم آور است که اسکاتلند کشیده شده است در برابر خود خواهد گفت:” جو هارو راهنمای گردشگری در ادینبورگ.

در ایرلند شمالی که در آن ترس وجود دارد Brexit می تواند بی ثباتی سخت-برنده صلح پس از چند دهه از جنگ بیش از حکومت بیلبورد بخوانید: “این جزیره را رد Brexit.”

– خوشحالم که خود را بیش از

جانسون که باقی می ماند یک polarising شکل اجتناب شود و یا مراسم که ممکن است باعث تشدید اختلافات.

او میزبان ویژه در جلسه هیئت دولت در شمال شرقی شهر ساندرلند بود که برای اولین بار اعلام کرد برای مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016.

او بعد از برگزار کردن یک مهمانی خصوصی در خیابان داونینگ خدمت زبان انگلیسی شراب گازدار در حالی که در ساختمان خود به خود روشن شد تا در قرمز و سفید و آبی پرچم انگلیس.

میلیون ها نفر از یادبود 50 پنس سکه را نیز صادر شده است.

این تجمع در میدان پارلمان برگزار شد توسط ex-MEP Nigel Farage که دهه را صرف مبارزه برای ترک اتحادیه اروپا.

جمعیت خواند ملکه سرود “ما قهرمانیم”.

در “بزرگ Brexit باش” در مرلی شمال انگلستان ریموند Stott توصیف چهار سال پس از همه پرسی به عنوان “حق بزرگ”است.

“من فقط خوشحالم که خود را بیش از همه. ما پس از خودمان است. ما اصلا نیاز اروپا گفت:” 66 ساله است.

اما برای بسیاری از نرم افزار-اروپا جمعه نشانه یک روز آنها امیدوار بودند هرگز نمی خواهد آمد.

“امروز یک روز عزای عمومی گفت:” کاترینا گراهام, 31, ایرلندی زنان فعال حقوق زندگی می کند که در بروکسل در اعتراض در مرکز لندن.

– تجارت ایران loom –

از شنبه, بریتانیا خواهد بود رایگان به اعتصاب معاملات تجاری در سراسر جهان و از جمله با ایالات متحده است.

جانسون داده است خود را فقط در 11 ماه برای مذاکره جدید مشارکت با اتحادیه اروپا را پوشش همه چیز را از تجارت به همکاری های امنیتی-با وجود هشدارهای این هم کافی نیست.

او همچنین در مورد با وزرای خود در روز جمعه یک هدف به دست آوردن 80 درصد از Britains تجارت تحت پوشش موافقت نامه های تجارت آزاد در عرض سه سال یک سخنگوی گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق حامی مبارزه با تروریسم در اروپا و ایران به لندن در روز جمعه مورد ستایش قرار داد یک “هیجان انگیز عصر جدید”.

“امریکا سهام خود را به خوش بینی و شور و هیجان در مورد بسیاری از فرصت های آینده به ارمغان خواهد آورد” سفیر وودی جانسون گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو