متخصصین مغز و اعصاب به نام به بررسی شاعر-فعال Varavara رائو در بمبئی بیمارستان

توسط PTI

بمبئی: شاملو نویسنده و فعال Varavara رائو تحت درمان در بیمارستان سنت جورج پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 نیز رنج می برند از مشکل عصبی و پزشکان متخصص نامیده شده است برای درمان او در بیمارستان, مقامات گفت.

80 سال یک متهم در الگار Parishad مورد بستری شد به دولت-اجرای J J بیمارستان در اوایل این هفته و بعد از آن معطوف به سنت جورج بیمارستان دیگر دولت امکانات پزشکی در جنوب بمبئی.

Rao بستری در ICU بيمارستان سنت جورج بیمارستان در پنج شنبه شب ساعت پس از گزارش پزشکی خود را نشان داد او coronavirus مثبت پزشکان گفته اند.

در طول درمان برای COVID-19 پزشکان در بر داشت وضعیت خود را به صورت پایدار و کاملا خوب است, اما آن را نیز به نور آمد که او مشکل عصبی به دلیل که او پاسخ نمی دهد به اندازه کافی از نظر “جهت گیری”, مقامات گفت.

تنفس خود را و پزشکی دیگر پارامترهای مربوط به کروناویروس در حال عادی آنها گفت.

رائو را chest X-Ray و ECG گزارش نیز نرمال مقامات اضافه کرد: پزشکان در حال حاضر برنامه ریزی CT اسکن به وضوح بیشتر در مورد سلامت خود را به آنها گفت.

متخصصین مغز و اعصاب از J J بیمارستان شده اند به نام به درمان رائو و آنها را از دیدار او در روز بعد مقامات گفت.

شاعر-فعال تسلیم در Taloja زندان در Navi Mumbai تحت قضایی بازداشت شد و اعتراف کرد به J J بیمارستان در روز دوشنبه پس از او گله و شکایت از سرگیجه و بعد از آن معطوف به آن بخش مغز و اعصاب.

رائو اعضای خانواده به همراه چند تن از نویسندگان و فعالان خواسته بود ماهاراشترا دولت به سرعت تغییر او به بیمارستان برای درمان به او رو به وخامت وضعیت سلامت.

رائو را Telangana مبتنی بر اعضای خانواده در روز یکشنبه به دنبال مقامات زندان به او ارائه مراقبت فوری پزشکی و ادعا کرد که زمانی که کهنه فعال با آنها تماس هفته گذشته او در یک “delirious دولت و توهم”.

رائو شده است در زندان به حدود 22 ماه و قبلا با نزدیک شدن به ویژه نیا دادگاه به دنبال وثیقه در زمینه پزشکی و غالب COVID-19 وضعیت.

روز دوشنبه رائو واصل دو دادخواست در دادگاه عالی بمبئی به دنبال موقت به قید وثیقه با توجه به خود را بد بهداشتی و یک جهت به مقامات زندان به تولید مدارک پزشکی خود و اعتراف او به دولتی یا خصوصی بیمارستان.

رائو و شماری دیگر از فعالان دستگیر شده اند در الگار Parishad صورت بود که در ابتدا جستوجو کرد توسط پلیس پونا و بعد از انتقال به آژانس تحقیقات ملی (نیا).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>