نیل فرگوسن, دکتر, پشت Coronavirus روز قیامت امپریال کالج مطالعه اصلاح پیش بینی

دکتر پشت انگلستان کالج مطالعه که نقاشی یک سناریو روز قیامت بیش از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر می گوید که او دارای یک بیشتر دیدگاه خوش بینانه در مورد گسترش در انگلستان

مشهور اپیدمیولوژی نیل فرگوسن از امپریال کالج پیشنهادی در مدل خود در هفته گذشته ایالات متحده و انگلیس را برای ادامه به تعطیل برای 18 ماه برای جلوگیری از فاجعه مرگ اما شهادت در مقابل از U. K را مجلس انتخاب کمیته علم و فناوری در اوایل این هفته که او انتظار دارد که این کشور قادر به صاف منحنی در عرض 2-3 هفته. امپریال کالج پیش بینی کرد که بیش از 500 ، 000 نفر می میرند در انگلستان و بیش از دو میلیون نفر می میرند در ایالات متحده, اما فرگوسن گفت: او در حال حاضر در انتظار مرگ و میر در انگلیس به زیر 20,000 با توجه به NewScientist. (مرتبط: تهمت ادعای رسانه ها در تلاش است برای حفظ کشور بسته ‘به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است’)

سابق نیویورک تایمز خبرنگار الکس Borenson به نام فرگوسن تجدید نظر در پیش بینی یک “نوبه خود قابل توجه” و اشاره کرد که فرگوسن خود دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

“انگلستان تنها شروع آن مستند 2 سال پیش و نظریه این است که مستندات به 2 هفته یا بیشتر به کار” Borenson گفت. “جای تعجب نیست که این شهادت را دریافت کرده است بدون توجه در ایالات متحده – که من پیدا کردم آن را تنها در انگلستان مقالات. تیم آخرالزمان علاقه مند است.”

فرگوسن بوده است مشاوره بریتانیا رهبران از جمله نخست وزیر بوریس جانسون در coronavirus پاسخ و امپریال کالج مطالعه اعتقاد بر این است که نقش قابل توجهی در استراتژی ایالات متحده و انگلستان هر دو ملت را تا حد زیادی خود را تعطیل اقتصاد و نتایج حاصل شده اند ویرانگر برای میلیونها نفر از مردم است.

بیش از 3 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته با شکستن رکورد قبلی از 695,000. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تمایل دوباره اقتصاد آمریکا با عید پاک کرد و گفت او را “دوست دارم به کشور باز” پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>